gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka | 365-dni-w-beskidach

agroturystyka

365-dni-w-beskidach


Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

Park narty Krajobrazowy góry Beskidy

365 dni w Beskidach

woj.: Śląskie
kraina.: - Beskidy Wschodnie
powiat: żywiecki
gmina: Ujsoły
miejscowość: Ujsoły
link do strony: 365 dni w Beskidach
Twój notes:

Szanowni Państwo!

Nasze gospodarstwo położone jest w malowniczej okolicy Żywieckiego Parku Krajobrazowego, z dala od miejskiego zgiełku i gwaru. Jeśli mają Państwo ochotę uciec choć na parę dni od świata i jego problemów, trudno będzie Wam znaleźć lepsze miejsce. Nasi goście cenią sobie ciszę, spokój i piękny krajobraz, które dają okazję do doskonałego wypoczynku przez 365 dni w roku.   Państwa wolny czas jest bezcenny, dlatego chętnie podpowiemy, jak go wykorzystać. Miłośnicy spacerów i pieszych wędrówek znajdą tu liczne szlaki turystyczne, polne drogi i leśne ścieżki. Prawdziwie dzika przyroda nie poskąpi swych uroków, oczaruje wędrowców cudownymi widokami i obdarzy owocami leśnego runa. Ci, którzy preferują bardziej sportowe formy wypoczynku, mogą wybrać się na konną przejażdżkę, rajd rowerem górskim, narciarski bieg lub skorzystać z pobliskich polskich i słowackich tras zjazdowych - nasz ulubiony ośrodek narciarski w Oravskiej Lesnej, gdzie zawsze jest najwięcej śniegu, jest oddalony o 40 min. jazdy samochodem. Jeśli ktoś zapragnie szaleństwa na kuligu, zadbamy o jego zorganizowanie.

Pobyt na polsko-słowackim pograniczu jest też okazją do poznania historii ludzi tu żyjących, od miejscowej Izby Regionalnej zaczynając, a na niezwykłym Oravskim Hradzie i gnieździe Janosika w Terchovej kończąc.

Wieczorem, po mile spędzonym dniu, wspólne grillowanie lub rozpalenie ogniska jest okazją do podzielenia się wrażeniami i ułożenia planu na dzień następny.

Nasi goście znajdą u nas miłą i rodzinną atmosferę, zamieszkają w komfortowo urządzonych pokojach, będą mogli skorzystać z dobrze wyposażonej kuchni i nabyć świeży nabiał. Nasz dom jest otwarty dla wszystkich, czego świadectwem są wpisy w naszej domowej Kronice.

Czekamy na Państwa 365 dni w roku! A zanim przyjadą Państwo do nas, zapraszamy do obejrzenia naszej strony internetowej.  Usługi gastronomiczne  
Posiłki można przygotowywać we własnym zakresie lub skorzystać z doskonałej kuchni w zaprzyjaźnionym gospodarstwie. Tam też można nabyć świeży, prawdziwie wiejski nabiał.

  Dostępność  
Całoroczny

  Ceny  
Cena od zł: 20

   powrót do listy    


kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: