gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka | agroturystyka coyoacan

agroturystyka

agroturystyka coyoacan


Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

Sielpia Siberian kucyki Góry agroturystyka

Agroturystyka COYOACAN

woj.: Świętokrzyskie
kraina.: - Wyżyna Kielecka
powiat: konecki
gmina: Smyków
miejscowość: Smyków
link do strony: Agroturystyka COYOACAN
Twój notes:

Polecamy pokoje ze wszystkimi wygodami, w starym, drewnianym domu rolnika – w pięknej leśno-pagórkowatej okolicy  - z daleka od zgiełku wielkich miast i przemysłu.

W pobliżu najciekawszych atrakcji turystycznych Ziemi Świętokrzyskiej:

- Sielpia Wielka  –  zalew, plaża i ośrodek wodny, - Dolina Krasnej – lasy, rezerwaty przyrody, piękne widoki, - jaskinia „RAJ”, dąb „BARTEK” i inne zabytki przyrody, - Święty Krzyż, dymarki w Nowej Słupi, Puszcza Jodłowa  i Gołoborze, - zamek w Chęcinach, skansen-muzeum wsi świętokrzyskiej  w Tokarni, - Maleniec, Sielpia Wielka, Samsonów – zabytki staropolskiego przemysłu  metalowego.

Na miejscu polecamy lasy pełne ciszy, świeżego powietrza oraz grzybów i jagód. A w naszej zagrodzie: konie, psy i inne zwierzęta domowe oraz możliwość udziału w bieżących pracach rolnych i w opiece nad zwierzętami.Organizujemy wspólne ogniska, grile i biesiady

 Amatorów koni zapraszamy do naszej stajni i na nasze łąki, na spotkanie z naszymi dorosłymi i młodymi hucułami oraz kucykami szetlandzkimi. Przebywanie w ich towarzystwie, szkolenie (i jazdy), a nawet praca przy nich są najlepszym lekarstwem na stresy i zmęczenie życiem „w cywilizowanym świecie”. Oferujemy ponadto spokój, spokój i jeszcze raz spokój, śpiew ptaków i szum drzew, spacery po lasach i łąkach. Zbieranie grzybów, jagód i co kto chce albo po prostu słuchanie szumu drzew i śpiewu ptaków. A dla bardziej ruchliwych:

- wycieczki piesze i rowerowe po szlakach turystycznych i po własnych trasach – chętnie doradzimy, - kąpiele, opalanie się i odpoczynek nad zalewem w Sielpi Wielkiej (jedynie 8 km)  - i nie tylko, - wycieczki do zabytków i rezerwatów przyrody, - wyjazdy do zabytkowych zakładów staropolskiego zagłębia metalurgicznego, itp., itd… .  Mówimy w języku  
niemieckim
holenderskim
czeskim
angielskim

  Dostępność  
Całoroczny

   powrót do listy    


kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: