gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka | agroturystyka grynwald

agroturystyka

agroturystyka grynwald


Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

wypoczynek tanie noclegi góry agroturystyka

Agroturystyka Grynwald

woj.: Świętokrzyskie
kraina.: - Wyżyna Kielecka
powiat: kielecki
gmina: Raków
miejscowość: Rembów
link do strony: Agroturystyka Grynwald
Twój notes:

Gospodarstwo położone jest w sercu lasu soosnwego, na skraju Parku Cisowsko Orlowinskiego, w regionie świetokrzyskim. Zapach lasu, cisza i spokój zachecaja do spacerów, grzybobrania, wycieczek pieszych i rowerowych. Sosnowe powietrze sprzyja zdrowiu górnych dróg oddechowych, zapewnia powrót do sił psychicznych i fizycznych. Urok pobliskiego Zalewu Chańcza sprawia, iz coraz wiecej turystów wybiera to miejsce na swòj weekendowy wypoczynek.

Dobra lokalizacjia pozawala szybko i łatwo dotrzeć do wspaniałych atrakcji turystcznych w regionie świetokrzyskim m.in.:
Stacja Narciarska Widelki Zalew Chancza, Ruiny zamku w Rembowie, Arianski Raków, Jaskinia Zbójecka, Zamek w Szydlowie, Zamek Krzysztopór, Dwór Popielów w Kurozwekach, Kalków- Godów - Sanktuarium (Martyrologia Polski), Świętokrzyski Park Narodowy, Klasztor na sw.Krzyzu, sw. Katarzyna, świętokrzyskie Piece Dymarkowe, Goloborza, Busko Zdrój - woda życia, Sandomierz, Wislica, Rytwiany, Park Jurajski w Baltowie Rezerwat geologiczny Kadzielnia w Kielcach, Palac Biskupi, Jaskinia Raj , Skanser Wsi Kieleckiej w Tokarni, Zamek w Checinach. Opatów, Krzemionki opetowskie - Rezerwat Archeologiczny, Baranów Sandomierski te i wiele innych atrakcji...

Zapraszamy!

  Oferty specjalne  
wielkanoc
zimowiska
sylwester
boże narodzenie
zielone szkoły
weekend majowy

  Wyposażenie pokoi  
Aneks kuchenny
Czajnik
Lodówka
Radio

  Mówimy w języku  
niemieckim
angielskim

  Dostępność  
Całoroczny

  Ceny  
Cena od zł: 40
Cena do zł: 50

   powrót do listy    


kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: