gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka | agroturystyka-na-mazowszu---bania

agroturystyka

agroturystyka-na-mazowszu---bania


Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

wędkowanie rowery mazowsze dzieci agroturystyka

Agroturystyka na mazowszu - "Bania"

woj.: Mazowieckie
kraina.: - Nizina Środkowomazowiecka
powiat: węgrowski
gmina: Wierzbno
miejscowość: Wierzbno - Brzeźnik 2A
link do strony: Agroturystyka na mazowszu - "Bania"
Twój notes:

Bardzo spokojna i cicha okolica na skraju wsi. Bardzo dobry dojazd. Komfortowo i nowocześnie wyposażone apartamenty i pokoje z łazienkami. W gospodarstwie promujemy zdrowe odżywianie: różnorodną, bogatą w warzywa i owoce kuchnię. Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki. W trakcie pobytu można korzystać z form aktywnego wypoczynku: bilard, ping-pong, piesze i rowerowe wycieczki, pływanie wpław i na pontonie na naszym stawie, wędkowanie, kometka, rzutki W sezonie: grzybobranie, zbieranie jagód, a zimą: łyżwy i narty biegowe. Na dzieci czeka plac zabaw z piaskownicą, zjeżdżalnią, huśtawkami, batutą i basenem.Posiłki w lecie podawane są w altanie ogrodowej na świeżym powietrzu.     W gospodarstwie są małe zwierzęta: kozy, króliki i różnorodny drób, które można bezpiecznie dokarmiać. Chętni mogą pomagać w robieniu przetworów z owoców i warzyw lub wspólnie wybrać się na wycieczką krajoznawczą. W gospodarstwie pozyskujemy własne warzywa, drób, jajaka i nabiał.    Od roku 2006 gospodarstwo utrzymuje kategorię "dwa słoneczka" i rekomendację Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej. Posiadamy nagrody i wyróżnienia w konkursach na najlepsze gospodarstwo agroturystyczne w powiecie i województwie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

  Oferty specjalne  
zimowiska
sylwester
weekend majowy

  Usługi gastronomiczne  
pełne wyżywienie, dostosowane do upodobań gości lub pojedyncze posiłki do uzgodnienia. Możliwość gotowania we własnym zakresie. Turyści mają dostęp do 3 aneksów kuchennych z pełnym wyposażeniem.

  Ważne informacje  
Rozległy teren rekreacyjno wypoczynkowy. Bezpieczny dla dzieci - ogrodzony i zamknięty ok 5000m2. Przystosowany do wypoczynku dla małych dzieci i osób z ograniczoną sprawnością ruchową.

  Wyposażenie pokoi  
Aneks kuchenny
Czajnik
Lodówka
Sprzęt plażowy
Radio
TV

  Mówimy w języku  
rosyjskim
niemieckim
angielskim

  Dostępność  
Całoroczny

  Ceny  
Cena od zł: 35
Cena do zł: 120

   powrót do listy    


kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: