gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka | biebrza--dom-trapera

agroturystyka

biebrza--dom-trapera


Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

rzeka Puszcza kajaki biebrza agroturystyka

Biebrza " Dom Trapera"

woj.: Podlaskie
kraina.: - Nizina Północnopodlaska
powiat: augustowski
gmina: Bargłów Kościelny
miejscowość: Tajenko
link do strony: Biebrza " Dom Trapera"
Twój notes:

  Kwatera "Dom Trapera" położona jest w lesie Puszczy Augustowskiej, 1,3 km od najbliższej wsi, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu "Czerwone Bagno", niedaleko jeziora Tajno,rzeki  i Kanału Augustowskiego.

  To drewniany dom z tak zwana "dusza", utrzymany w klimacie trapersko-indiańskiej chaty. Dobrym Duchem domu jest gospodarz, którego życiową pasją są Indianie Ameryki Północnej. Swą wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie  Darek chętnie dzieli się z gośćmi.

  Nasz gospodarz to także "złota rączka" - zarówno dom jak i każdy detal wystroju wnętrza jest jego autorstwa co nadaje chacie niepowtarzalny oryginalny charakter.

  Dodatkowo od ponad 25 lat  Darek zajmuje się zawodowo fotografią przyrodniczą. Na swym koncie ma ponad dwa tysiące publikacji m.in. w BBC, National Geographic, Animals itp.

  Doświadczenie fotograficzne gospodarza zaowocowało dogłębną znajomością przyrody, dlatego, na życzenie swoich gości chętnie organizuje wypady fotograficzne lub przyrodnicze po najpiekniejszych i najdzikszych zakatkach Biebrzanskiego Parku Narodowego, do rezerwatów przyrody Puszczy Augustowskiej, Wigierskiego Parku Narodowego, czy Suwalskiego Parku Krajobrazowego.Wyprawy ,przezycia i przygody z Darkiem,tropicielem,indianinem bez wzgledu na pore roku i pogode zostana w Waszej pamieci  zapisane na dlugo..

  Okolica domu szczególnie sprzyja wypadom rowerowym (piekne trasy przez puszcze  i bagna) i wodniackim po dzikiej Biebrzy,Nettcie Jegrzni,Kanale Augustowskim czy Woznawiejskim sa zawsze niepowtarzalna przygoda.(gospodarze oferują sprzęt) Inna forma sa  łączone eskapady pieszo-samochodowe.

  Gościnni gospodarze zapraszają w progi swego domu przez cały rok, zapewniając że o kazdej roku jest tu naprawde pieknie ,tajemniczo a czasem nawet " strasznie" wiosenne przeloty ptakow,cudowne rozlewiska gwar ,spiew i odglosy przyrody,letnie ukwiecone laki ,szum lasu grzyby jagody i zawsze towarzyszace dzikie zwierzeta,jesienia przepiekne kolory lasu,rykowisko jeleni,bukowisko losi a zima niezwykle wrecz scenerie osniezonego lasu,tropienie dzikich zwierzat zwierzat po swiezym sladzie i dlugie wieczorne rozmowy przy kominku pozwola Wam odpoczac i zregenerowac sily do codziennej zapewne nieraz tak innej pracy.  Dom Trapera jest zawsze otwarty a ognisko ognisko nigdy w nim nie gaśnie.

  Zapraszamy do tej tajemniczej i pieknej krainy wilka,losia i zurawia

   


  Oferty specjalne  
wielkanoc
zimowiska
sylwester
boże narodzenie
zielone szkoły
weekend majowy

  Usługi gastronomiczne  
na zyczenie naszych gosci oferujemy pelne wyzywienie sniadania i obiadokolacje a takze prowiant na dluzsze wypady w teren

  Ważne informacje  
Na wyjazd proponujemy wziasc ze soba wygodne ubrania do poruszania sie po bezdrozach tej dzikiej krainy,buty gumowe,lornetki aparaty a w okresie wiosenno-letnim srodki od komarow w zamian za te niedogodnosci przyroda odplaci Wam swoim pieknem w trojnasob...

  Wyposażenie pokoi  
Aneks kuchenny
Czajnik
Lodówka
Radio
TV

  Mówimy w języku  
niemieckim
angielskim

  Dostępność  
Całoroczny

  Ceny  
Cena od zł: 40 za osobe
Cena do zł: 60 za osobe

   powrót do listy    


kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: