gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka | eko bajka domki w górach

agroturystyka

eko bajka domki w górach


Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

wakacje Karkonosze domki domki agroturystyka

EKO BAJKA domki w górach

woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
powiat: kamiennogórski
gmina: Lubawka
miejscowość: Lubawka
link do strony: EKO BAJKA domki w górach
Twój notes:

EKO BAJKA  to  50-hektarowe gospodarstwo ekologiczne, zaprasza wszystkich, którzy marzą o wypoczynku z dala od ulicznych hałasów i codziennego miejskiego zgiełku, w bezpośrednim kontakcie z NATURĄ.

Gospodarstwo położone jest w odległości 1 km od szosy i wsi, w otoczeniu dużego ogrodu ozdobnego, lasów, gór i łąk, co daje gwarancję udanego, bezpiecznego wypoczynku.

Gospodarze szczególnie serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi, dla których przygotowano wydzielone miejsca do zabaw, salę rekreacyjną, miejsca na wieczorne ogniska i grilowanie. Bezpośrednie otoczenie zabudowań tworzy duży ogród ozdobny, gdzie każdy znajdzie cichy zakątek dla siebie. Dzieci, dla których to miejsce jest prawdziwym rajem, mają również możliwość obcowania ze zwierzętami w gospodarstwie: konie, owce, króliki i kury. W gospodarstwie uprawia się warzywa, truskawki, krzewy jagodowe i drzewa owocowe.

 Do zakwaterowania gości przygotowano: samodzielne mieszkanie wakacyjne (4-5 os.), domek letni (4 os.), domek rodzinny „Pod orzechem”(4-5 os.), domek z bali „Miś”(3-5 os.), domki o podwyższonym standardzie : "Na górce", "Na skraju", "W sadzie" i "Pod lasem".

W odległości 1 km od gospodarstwa znajduje się Jezioro Bukówka, 10 km – Zespół Klasztorny Cystersów w Krzeszowie, Domy Tkaczy Śląskich w Chełmsku Śląskim, a do Karpacza i na Śnieżkę jest tylko 25 km, Skalne Miasta w Czechach to też tylko 25 km, do Pragi – 150 km.  Oferty specjalne  
wielkanoc
sylwester
boże narodzenie
weekend majowy

  Usługi gastronomiczne  

  Ważne informacje  
Gospodarstwo przyjazne rodzinom z dziećmi

  Wyposażenie pokoi  
Aneks kuchenny
Czajnik
Lodówka
Radio
TV
SAT

  Mówimy w języku  
niemieckim
francuskim
angielskim

  Dostępność  
Całoroczny

  Ceny  
Cena od zł: 40
Cena do zł: 80

   powrót do listy    


kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: