gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka | gospodarstwo agroturystyczne u jasia i małgosi

agroturystyka

gospodarstwo agroturystyczne u jasia i małgosi


Opis Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

warsztaty puszcza leoncin gospodarstwo agroturystyka

Gospodarstwo Agroturystyczne "U Jasia i Małgosi"

woj.: Mazowieckie
kraina.: - Nizina Środkowomazowiecka
powiat: nowodworski
gmina: Leoncin
miejscowość: Leoncin
link do strony: Gospodarstwo Agroturystyczne "U Jasia i Małgosi"
Twój notes:

Gospodarstwo Agroturystyczne zaprasza o każdej porze roku na mazowiecką wieś

To świetne miejsce zarówno na weekendowe wypady, jak i na dłuższy wypoczynek przez cały rok. Można tu również zorganizować szkolenia, spotkania integracyjne, warsztaty, biesiady, uroczystości rodzinne. Nasze gospodarstwo agroturystyczne leży na skraju Puszczy Kampinoskiej, kilka kilometrów od Wisły. Zaledwie 50 km od Warszawy a wokół piękne mazowieckie krajobrazy i czyste powietrze.

Oferujemy pięć pokoi dwu i trzy osobowych z łazienkami. Możliwość dostawki. Spotykamy się w dużym pokoju kominkowym, który służy także, jako jadalnia. 

Serwujemy domowe posiłki, w dużym stopniu przygotowywane w oparciu o wyroby miejscowych gospodarzy (warzywa, kiełki, sery, pieczywo). Zapraszamy także do odwiedzenia nietypowego sklepiku; wszystkie przedmioty są zrobione własnoręcznie, wg indywidualnych pomysłów. Te drobiazgi są naprawdę niepowtarzalne.

Wiosną i Latem - opalamy się, leniuchujemy w hamaku, kąpiemy się w jeziorku lub jedziemy nad jezioro secyminskie, gramy w piłkę i badmintona, jeździmy na wycieczki rowerowe, maszerujemy po szlakach Puszczy, jeździmy konno, wędkujemy, siedzimy przy ognisku, grillujemy, zwiedzamy okolicę.

Jesienią - spacerujemy, zbieramy grzyby, robimy suche bukiety, jeździmy na wycieczki rowerowe, pieczemy ziemniaki w ognisku, żegnamy się z urokami grilla, zwiedzamy okolicę, uprawiamy sporty dopóki deszcz i zimno nie zapędzi nas przed kominek.

Zimą - jeździmy na łyżwach i na nartach biegowych, pędzimy kuligiem, rozgrzewamy się przy ognisku, spędzamy niezapomniane wieczory przy kominku, witamy Nowy Rok.

W Gospodarstwie Agroturystycznym „U Jasia i Małgosi” goście korzystają z boiska do piłki nożnej, małego kąpieliska oraz wypożyczalni rowerów. Jest miejsce na grillowanie i na ognisko. Można pojeździć konno w zaprzyjaźnionych, pobliskich stadninach (ok. 8-10 km). Można zamówić kulig albo przejażdżkę wozem konnym. Można poleniuchować w hamaku albo uczestniczyć w warsztatach rozwoju osobistego. Szkolenia i warsztaty prowadzone są m.in. przez gospodynię, Małgosię.  Warsztaty rozwoju osobistego nt. „Odnaleźć w sobie radość dziecka”.

Jeśli czujesz się zmęczona i znudzona codzienną rutyną, podaruj sobie weekend, podczas którego w gronie innych kobiet, odpoczniesz, wyciszysz się, zagłębisz się w siebie, odnajdziesz swoje prawdziwe potrzeby. Odnajdziesz radość z czynności, które robiłaś wiele lat temu a o których już dawno zapomniałaś. Odkryjesz swoje twórcze możliwości.

Pierwszy proponowany temat to weekendowe warsztaty „Odnaleźć w sobie radość dziecka”. Czekamy na chętne panie! Minimalna wielkość grupy - 6 osób. Chcesz schudnąć, dlaczego? - warsztaty rozwoju osobistego.

85% kobiet na pytanie co byś w sobie zmieniła odpowiada „chciałabym schudnąć”. Jeśli jesteś jedną z nich lub chcesz dowiedzieć się więcej o sobie i o tym co jesz weź udział w naszych trzydniowych warsztatach. Wspólnie ułożymy dietę dla Ciebie. Pomożemy Ci odnaleźć motywację i energię do wprowadzenia małych zmian, które mogą przynieść wielki efekt. Razem znajdziemy drogę do lepszego i zdrowszego stylu życia. Serdecznie Zapraszamy!  Oferty specjalne  
wielkanoc
zimowiska
weekend majowy
sylwester
boże narodzenie

  Usługi gastronomiczne  
Serwujemy domowe posiłki, przygotowywane w oparciu o wyroby miejscowych gospodarzy (warzywa, kiełki, sery, pieczywo).

  Wyposażenie pokoi  
Czajnik
TV

  Mówimy w języku  
angielskim

  Dostępność  
Całoroczny

  Ceny  
Cena od zł: 45
Cena do zł: 60

   powrót do listy    


kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: