gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka | gospodarstwo agroturystyczne złoty potok

agroturystyka

gospodarstwo agroturystyczne złoty potok


Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

wypoczynek wczasy wakacje Sudety agroturystyka

Gospodarstwo Agroturystyczne Złoty Potok

woj.: Opolskie
kraina.: - Sudety Wschodnie
powiat: Prudnik
gmina: Prudnik
miejscowość: Łąka Prudnicka
link do strony: Gospodarstwo Agroturystyczne Złoty Potok
Twój notes:

Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego "Złoty Potok" położonego w miejscowości Łąka Prudnicka - u podnóża Gór Opawskich (Sudety) w otulinie Parku Krajobrazowego Góry Opawskie, nad rzeką Złoty Potok. Do dyspozycji Gości są dwa komfortowe apartamenty i jeden pokój 3-osobowy (w sumie 14 miejsc noclegowych). W każdym znajduje się telewizor, radio, łazienka i aneks kuchenny wyposażony w nowoczesne urządzenia. Posiadamy również salę biesiadną, tenis stołowy, mini kawiarenkę z kinem domowym (i projektorem HD), małą i dużą wiatę grillową, miejsce na ognisko oraz plac zabaw dla dzieci. Nasze gospodarstwo stanowi połączenie komfortowego wypoczynku z możliwością obcowania z przyrodą. Z posesji rozciąga się malowniczy widok pól, łąk, lasu i gór zachęcający do wycieczek. Dla miłośników jazdy konnej w pobliskim Chocimiu jest stadnina koni z hipodromem i krytą ujeżdżalnią, a w odległości 500m gospodarstwo agroturystyczne z możliwością nauki jazdy konnej. Zieleń, świeże powietrze i wspaniały mikroklimat pozwolą Państwu zregenerować siły. Atrakcje w pobliżu:
  • Gmina Prudnik leży na terenie Parku Krajobrazowego Góry Opawskie oraz jego otuliny, tuż przy granicy z Republiką Czeską.  
  • Zamek w Mosznej - jedyny taki obiekt na Śląsku Opolskim. Architektoniczny kolos: 63 tys. m3 kubatury, 7 tys. m2 powierzchni, 365 pomieszczeń, 99 wież i wieżyczek.  
  • Nysa - czyli "Śląski Rzym". To jedno z najstarszych miast śląskich. Prawdopodobnie już w X wieku istniała tu osada. W pobliżu Nysy znajdują się Jez. Nyskie (zwane także Jeziorem Głębinowskim), nieco dalej Otmuchowskie.  
  • Kopalnia złota w Zlatych Horach.  
  • Łowisko pstrągów w Moszczance.
Dużo atrakcyjnych miejsc po stronie polskiej i czeskiej umożliwi interesujące spędzenie czasu. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu nowa jakość w polskiej agroturystyce.

  Oferty specjalne  
sylwester

  Usługi gastronomiczne  
W sezonie letnim oferujemy pełne wyżywienie w cenie: Śniadanie - 15 zł Obiad - 25 zł Kolacja - 15 zł Obiadokolacja - 20 zł (jest możliwość wyboru posiłków, jak również opcji "bez wyżywienia")

  Ważne informacje  
Do dyspozycji Gości są dwa komfortowe apartamenty i jeden pokój 3-osobowy (w sumie 14 miejsc noclegowych). Oferujemy zniżki dla dzieci w wieku: do 3 lat - 50%, do 10 lat - 30%.

  Wyposażenie pokoi  
Aneks kuchenny
Czajnik
Lodówka
Radio
TV

  Dostępność  
Całoroczny

  Ceny  
Cena od zł: 40
Cena do zł: 60

   powrót do listy    


kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: