gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka | gospodarstwo goŚcinne brzozowe zacisze

agroturystyka

gospodarstwo goŚcinne brzozowe zacisze


Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

wypoczynek swornegacie kaszuby bory agroturystyka

GOSPODARSTWO GOŚCINNE "BRZOZOWE ZACISZE"

woj.: Pomorskie
kraina.: Pojezierza
powiat: chojnicki
gmina: Chojnice
miejscowość: Swornegacie
link do strony: GOSPODARSTWO GOŚCINNE "BRZOZOWE ZACISZE"
Twój notes:

 

 

BRZOZOWE ZACISZE  to gospodarstwo agroturystyczne położone na skraju wsi Swornegacie w sąsiedztwie rzeki Brdy i lasu. W odległości niespełna 1 km od kwatery znajdują się 3 piękne jeziora: Karsińskie, Witoczno i Welsyk. To atrakcyjne położenie stwarza doskonałe warunki do czynnego wypoczynku tj. spacerów pieszych i rowerowych na łonie nieskażonej cywilizacją przyrody, wędkowania, uprawiania sportów wodnych, grzybobrania itp.. Szczególnie zachęcamy zwolenników spływów kajakowych, gdyż posiadamy  własne kajaki, środki transportu, i rzekę Brdę w sąsiedztwie.

         BRZOZOWE ZACISZE posiada rekomendację PFTW i zdobyło już zaufanie i sympatię wielu gości, zarówno osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych ( do 20 osób). Przygotowaliśmy dla Państwa pełną ofertę, w której można liczyć na przyjemne, wygodne mieszkanie, dobre domowe jedzenie i ciekawie spędzony czas.

         Dysponujemy czterema przestrzennymi pokojami złożonymi z sypialni, łazienki i pokoiku wypoczynkowego, z dostępem do wspólnej kuchni oraz dwoma rodzinnymi apartamentami z własnym aneksem kuchennym. Posiadamy duży salon z kominkiem, szopę biesiadną z glillem i ogródek rekreacyjno- wypoczynkowy  z atrakcjami dla dzieci. W cenie pobytu są również do dyspozycji gości kajaki, rowery górskie i łódż wędkarska .

         Zapraszamy do BRZOZOWEGO ZACISZA na wakacje, urlopy, weekendy a także święta i sylwestra. Organizujemy  wszelkiego rodzaju spotkania, jubileusze, biesiady przy  suto zastawionym stole ( proponujemy rozmaitości kuchni myśliwskiej z dobrej jakości dziczyzną, świeże ryby poławiane w pobliskich jeziorach oraz dania kuchni regionalnej). Zachęcamy do uczestnictwa w spływach kajakowych, które organizujemy na rzekach: Brda, Zbrzyca i Chocina.

         Szczegóły dotyczące BRZOZOWEGO ZACISZA mogą Państwo poznać na naszej domenie www.swornegacie.com

 

 

   Oferty specjalne  
wielkanoc
weekend majowy
sylwester

  Usługi gastronomiczne  
Jednym z naszych atutów są smaczne i przede wszystkim zdrowe posiłki, samodzielnie przygotowywane przez gospodarzy, mających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kuchni dla gości. Wypoczynek w ,,Brzozowym Zaciszu’’ to okazja spożywania urozmaiconych, dwudaniowych obiadów, w których nie zabraknie regionalnej kuchni, świeżych ryb, poławianych w pobliskich jeziorach, mięsa (również dziczyzny), oraz warzyw. Deser, na ogół w postaci pysznego, świeżego ciasta wykonanego według receptur gospodarza domu (cukiernika z wieloletnim zawodowym doświadczeniem) można zabrać do pokoi i spożyć w dowolnym czasie. Dla chętnych gospodarze przygotowują również śniadania, w których skład wchodzą min. swojskie wyroby tj. masło, ser biały, powidła, pasztet z dziczyzny, wędliny. Ceny posiłków: * 27,00 zł-dwudaniowy obiad z deserem * 16,00zł- śniadanie ze szwedzkim bufetem Zniżki dla dzieci do lat 9

  Ważne informacje  
Koszt pobytu jednej osoby na dobę wynosi od 35,00 do 65,00 zł i jest uzależniony od pokoju, ilości osób w pokoju a także od natężenia sezonu turystycznego. Konkretne ceny są uzgadniane z gospodarzami podczas rezerwacji.

  Wyposażenie pokoi  
Aneks kuchenny
Czajnik
Lodówka
Radio
TV

  Mówimy w języku  
angielskim

  Dostępność  
Całoroczny

  Ceny  
Cena od zł: 40
Cena do zł: 65

   powrót do listy    


kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: