gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka | gospodarstwo rychertów

agroturystyka

gospodarstwo rychertów


Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

zwierzęta wyżywienie wędkowanie konie jezioro

"Gospodarstwo Rychertów"

woj.: Pomorskie
kraina.: - Pojezierze Południowopomorskie
powiat: kartuski
gmina: Kartuzy
miejscowość: KIEŁPINO
link do strony: "Gospodarstwo Rychertów"
Twój notes:

Zapraszamy do Gospodarstwa Rychertów na Kaszuby spędzić wspólnie z nami czas urlopu i wypoczynku.
Będziemy się starali zapełnić czas wolny wieloma atrakcjami. Spróbujesz pysznej kaszubskiej kuchni, zaczniesz gadać po kaszubsku.

Mamy konie, które czekają, aby Cię przewieźć bryczką, wozem drabiniastym lub w siodle.  Rowery, łódka, jezioro (nasza własność !) gdzie można łowić ryby.  Dzieci mogą karmić króliki, kozy a nawet je doić, bo mleko od kozy jest bardzo zdrowe i najsmaczniejsze.

BOŻE NARODZENIE Jest to czas najbardziej oczekiwany, zwłaszcza przez dzieci. Zapraszamy więc do naszej rodziny na Kaszuby i zobaczycie Państwo jak u nas obchodzi się Wigilię.  Podczas kolacji odwiedzają nas Gwiazdory. Trzeba to koniecznie zobaczyć i przeżyć.

SYLWESTERT To czas zabawy i wielkiej radości. W programie Noc Sylwestrowa z szampanem i gorącymi posiłkami oraz zabawą. W Nowy Rok po śniadaniu kulig lub przejażdżka wozem drabiniastym. Po obiedzie ognisko z kiełbaską i wieczór z kolędami kaszubskimi, ale nie tylko... .

FERIE ZIMOWE Zapraszamy do nas dzieci i młodzież wraz z rodzicami.  Dla narciarzy w odległości 10 km od naszego gospodarstwaznajdują się 2 wyciągi  narciarskie (pod Wieżycą), stok jest oświetlany oraz posiada świetne warunki do jazdy na nartach.Na naszym jeziorze można pojeżdzić na łyżwach lub łowić ryby (spod lodu). Dodatkowo proponujemy: -  Aqua Park  / Sopot - 40 km -  basen  / Kartuzy - 7 km.Zachęcamy Państwa na kuligi i jazdę na sankach lub na workach z sianem.

SZKOŁY Oferta dla szkół ("Zielone Szkoły"): Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest gospodarstwem czynnym. Mamy tu hodowlę przede wszystkim koni, krów, kóz, królików, kur i perlit.Organizujemy dla uczniów: - pobyt 1 dniowy, 3 dniowy i dłużej. - noclegi w pokojach 2, 3, 4 osobowych z samodzielnym węzłem sanitarnym.

Jest tutaj dużo miejsca do gry w piłkę i innych przeróżnych zabaw. Proponujemy różne atrakcje takie jak: - jazda konno, - przejażdżka wozem drabiniastym, - ognisko z kiełbaską, a zimą - kuligi.Oferujemy także pokaz robienia masła oraz dojenia krów.Serwujemy smaczną kaszubską kuchnię.Koszt pobytu:  Pobyt jednodniowy z noclegiem i wyżywieniem wynosi od 50zł od ucznia.

  Wszystkich Was Zapraszamy Serdecznie !  Oferty specjalne  
wielkanoc
zimowiska
sylwester
weekend majowy
boże narodzenie
zielone szkoły

  Usługi gastronomiczne  
Koszt pobytu:- całodzienne wyżywienie 65 zł/osobodoba- sam nocleg: 35 zł/osobodoba Dzieci do 8 roku życia płacą za wyżywienie 50%. Wyżywienie: 1 doba = śniadanie + obiadokolacja.

  Wyposażenie pokoi  
Aneks kuchenny
TV

  Dostępność  
Całoroczny

  Ceny  
Cena od zł: 35

   powrót do listy    


kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: