gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka | osada zabrodzin

agroturystyka

osada zabrodzin


Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

obozy noclegi noclegi noclegi agroturystyka

Osada Zabrodzin

woj.: Łódzkie
kraina.: - Wzniesienia Południowomazowieckie
powiat: Sulejów
gmina: Aleksandrów Opoczyński
miejscowość: Łódź
link do strony: Osada Zabrodzin
Twój notes:

Ośrodek Zabrodzin to doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek a także organizację imprez okolicznościowych, warsztatów artystycznych, obozów sportowych oraz wszelkiego typu imprez firmowych. Zapewniamy infrastrukturę techniczną, oświetlenie, nagłośnienie oraz sprzęt plenerowy.Osada Zabrodzin oferuje :- 40 miejsc noclegowych w pokojach 2,3 lub 4 osobowych z węzłem sanitarnym- kuchnię oferującą całodzienne wyżywieniem, specjalizującą się w potrawach regionalnych - stanowisko grillowe  z nagłośnieniem usytuowane na zadaszonym molo na którym można zorganizować wieczornego grilla dla nawet 70 osób- salę kominkową  dla 40 osób gdzie wieczorami zapraszamy do zabawy np. przy występach karaoke- salę bankietową na około 60 osób z  nagłośnieniem- zróżnicowany teren o powierzchni 8 hektarów idealny do organizacji różnego rodzaju imprez plenerowych i pikników firmowych.  Teren jest ogrodzony, monitorowany i chroniony.- pole namiotowe oraz dodatkowe 20 miejsc noclegowych w namiocie wojskowym-  salę konferencyjną z dostępem do internetu, wyposażoną w nowoczesny sprzęt audiowizualny i multimedialnyOsada Zabrodzin posiada ponadto:- kort tenisowy o nawierzchni ziemnej- boisko do siatkówki plażowej- boisko do piłki nożnej ( z oświetleniem )- staw rybny- plac zabaw dla dzieciNa specjalne życzenie naszych gości organizujemy także :- przejazdy bryczką- paintball- ogniska z pieczeniem prosiaka- spływy kajakowe po Pilicy- imprezę pod namiotami wojskowymi połączoną z ogniskiem oraz talerzem prawdziwej wojskowej grochówki- wycieczki roweroweZapraszamy!

  Oferty specjalne  
zielone szkoły

  Usługi gastronomiczne  
Prowadzimy kuchnię oferującą całodzienne wyżywieniem, specjalizującą się w potrawach kuchni polskiej. Orientacyjna cena za całodzienne wyżywienie wynosi 50 zł/dobę od osoby. Cena może ulec zmianie w zależności od okresu i długości pobytu.

  Ważne informacje  
Osada Zabrodzin oferuje 40 miejsc noclegowych w pokojach 2,3 lub 4 osobowych z węzłem sanitarnym. W tym 30 miejsc znajduje się w budynku murowanym całorocznym a 10 miejsc w budynku sezonowym ( w okresie od 1 kwietnia do 30 października). Posiadamy : 2 pokoje 2 osobowe 8 pokoi 3 osobowych 3 pokoje 4 osobowe Orientacyjna cena za nocleg wynosi 40 zł/dobę od osoby.

  Wyposażenie pokoi  
Sprzęt plażowy
Radio

  Dostępność  
Całoroczny

  Ceny  
Cena od zł: 40
Cena do zł: 60

   powrót do listy    


kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: