gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka | zagroda-roztocze

agroturystyka

zagroda-roztocze


Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

wędkowanie staw rzeka kajaki jazda

"Zagroda Roztocze"

woj.: Lubelskie
kraina.: - Roztocze
powiat: biłgorajski
gmina: Obsza
miejscowość: Obsza
link do strony: "Zagroda Roztocze"
Twój notes:

NOCLEGI W ZAGRODZIE ROZTOCZE

Miejsca noclegowe - dla naszych gości oferujemy 2 i 3 -osobowe pokoje z łazienką i telewizją satelitarną. Wygodne posłanie oraz w pełni wyposażone łazienki zapewniają Państwu komfort i odpoczynek.

Miejsca parkingowe - posiadamy również duży bezpieczny i bezpłatny parking na 30 aut. Istnieje możliwość zbezpieczenia rowerów w specjalnym pomieszczeniu.

AGROTURYSTYKA W ZAGRODZIE ROZTOCZE

Folklor konny - wszystkich zainteresowanych nauką jazdy na koniach a także tych, którzy lubią spędzać czas w siodle zapraszamy do nas. Posiadamy konie różnej rasy i maści.

Wesela w Staropolskim stylu - nowością stają się teraz wesela organizowane w stylu czysto staropolskim. Zapewniamy staropolską kuchnię, jazdę bryczką, kuligi itp..

Inne atrakcje - Wędkarstwo, na terenie Zagrody Roztocze znajduje się staw rybny zasilany z siedmiu bijących źródeł naturalnych. Ponadto wcieczki i zbieranie runa leśnego, wyjazdy konne i rowerowe na łono natury, spływy kajakiem na rzece Tanew oraz zabawy przy ludowej muzyce, strzelanie z łuku, rzut podkową i wiele, wiele innych.

Hipoterapia - w Zagrodzie Roztocze jest możliwość przywracanie zdrowia i usprawnienia przy pomocy konia i jazdy konnej. ZAPRASZAMY!  Usługi gastronomiczne  
Posiłki - dysponujemy pełnym zapleczem gastronomicznym. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu smaczne posiłki przez cały Wasz pobyt u nas. Ceny od 30 zł/śniadanie + obiad

  Wyposażenie pokoi  
SAT
TV

  Dostępność  
Całoroczny

   powrót do listy    


kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: