gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka | zawady-oleckie

agroturystyka

zawady-oleckie


Opis Dojazd Zdjęcia Udogodnienia Kontakt

ryby pensjonat las jezioro grzyby

Zawady Oleckie

woj.: Warmińsko-mazurskie
kraina.: - Pojezierze Mazurskie
powiat: olecki
gmina: Kowale Oleckie
miejscowość: Kowale Oleckie
link do strony: Zawady Oleckie
Twój notes:

Całoroczny pensjonacik ze starej poniemieckiej obory, położony nad samym jeziorem Głębokim, na skraju Puszczy Boreckiej. Wypoczynek z przyrodą i sztuką. Luksusowo i niebanalnie urządzone pokoje z łazienkami i kominkiem lub piecem kaflowym - dwójka i 4 os. apartament z możliwością rozdzielenia na dwie dwójki. Duża w pełni wyposażona kuchnio-jadalnia z widokiem na jezioro. Galeria Wiejska a w niej przedmioty użytkowe ze starego drewna i ceramika wyrabiana przez gospodarzy, od maja do września warsztaty ceramiczne. Raj dla ornitologów, grzybiarzy, wędkarzy, turystów pieszych i rowerzystów (3 rowery górskie dla gości), miłośników pływania w jeziorze lub łódką (canoe do dyspozycji gości). Prywatna plaża! Zimą świetne warunki na narty biegowe. Wyciąg narciarski 30 km od nas. Można przyjechać z psem lub kotem. Możliwość zamówienia wyżywienia. Zapraszamy również do Domku na górce – naszego nowego obiektu w pobliżu pensjonaciku, gdzie dodatkowo mamy 7 miejsc.

 

Ceny:

110 zł romantyczna dwójka z własną łazienką w pokoju

180 zł 2 pokojowy (4 -os) apartament z łazienką

30 zł dostawka (w pokoju z żurawiem)

100 zł pokój dwuosobowy powstały z przedzielenia apartamentu (łazienka wspólna z pokojem obok)

 

Wolne terminy zawsze pod http://www.ceramika.zawady-oleckie.com/wiki/rezerwacja

 

Obiekt wyróżniony w Konkursie - Agro - Eko, posiada certyfikat przyznający prawo do używania marki „Gospodarstwo przyjazne naturze”. Gospodarstwo jest certyfikowanym gospodarstwem rolnym ekologicznym.

 

Zawady Oleckie - wioska na skraju Puszczy Boreckiej, nad dwoma jeziorami. Mazury Garbate, środek trójkąta między Gołdapią, Giżyckiem i Oleckiem, na granicy Mazur i Suwalszczyzny, Prusy Wschodnie. Pensjonacik położony jest przy polnej drodze nad jezioro, 1 km od wsi.  Usługi gastronomiczne  
Kuchnia w pełni wyposażona. Możliwość zamówienia wyżywienia.

  Ważne informacje  
Nasi goście mogą korzystać z warsztatów ceramicznych. W naszej Galerii Wiejskiej mogą zakupić nasze wyroby z ceramiki i drewna.

  Wyposażenie pokoi  
Sprzęt plażowy

  Mówimy w języku  
angielskim

  Dostępność  
Całoroczny

  Ceny  
Cena od zł: 45
Cena do zł: 55

   powrót do listy    


kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie: