gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, Jura,

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka Jura


  agroturystyka JuraRudawa - kraina Dolinek Jurajskich
woj.: Małopolskie
kraina.: - Wyżyna Krakowsko-Częstochowska
miejscowość: Rudawa
powiat: krakowski
gmina: Zabierzów
tagi: wspinaczka Skałki Kraków Jura Dolinki
Twój notes:

Gospodarstwo położone w dolinie Rudawy, w centrum Podkrakowskich Dolinek Jurajskich. W okolicy szlaki rowerowe i piesze, wspinaczka skałkowa, jazda konna, tylko 15km do Krakowa.

  Małopolskie JuraSTADNINA KONI "STARY MŁYN" GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE
woj.: Małopolskie
kraina.: Wyżyna Małopolska
miejscowość: Michałowice - Kraków
powiat: krakowski
gmina: Kraków
tagi: wyżywienie rzeka park kraków
Twój notes:

Gospodarstwo znajduje się w Jurajskim Parku Krajobrazowym rzeki Dłubni. Lokalizacja zapewnia całkowitą izolację od miejskiego zgiełku. Ładna okolica Jury Krakowsko-Częstochowskiej tzw. otulina Ojcowskiego Parku Narodowego, stary drzewostan, zabytkowy młyn z początku XIX wieku oraz przytulne, wykonane w drewnie pokoje to poważne atuty decydujące o wyborze naszej oferty jako miejsca Państwa wypoczynku.

   
  Jura agroturystykaGospodarstwo agroturystyczne "Magdalenka"
woj.: Śląskie
kraina.: - Wyżyna Śląska
miejscowość: Zawiercie-Bzów
powiat: zawierciański
gmina: Zawiercie
tagi: rzeka park namioty las wyżywienie
Twój notes:

Zapraszamy na wypoczynek do obiektu położonego w Jurajskim Parku Krajobrazowym wśród skał i lasów. W pobliżu znajduje się szlak turystyczny wiodący do Podzamcza, gdzie na szczycie góry Janowskiego wznoszą się urzekające swym pięknem i powagą ruiny zamku z XIV wieku.

  Beskidy Środkowe JuraAgrogospodarstwo "Pod Amonitem"
woj.: Śląskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: Olsztyn
powiat: częstochowski
gmina: Olsztyn
tagi: wyżywienie rzeka rowery góry częstochowa
Twój notes:

Tylko komfortowe pokoje z łazienkami. Do dyspozycji gości oddaliśmy trzy pokoje na piętrze. Dwa trzyosobowe, a jeden dwuosobowy. Wygodne małżeńskie łóżka, nowe meble, nowoczesne łazienki (prysznic, toaleta i umywalka). Całość w pastelowych kolorach. Jeden z pokoi z balkonem. Na tym samym poziomie kuchnia tylko dla turystów. Jest w pełni wyposażona w naczynia, sztućce, ekspres do kawy, lodówkę oraz kuchnię gazową. Na półpiętrze wygodny pokój wypoczynkowy z sofami (można tu zorganizować dwa miejsca noclegowe)

  agroturystyka JuraGospodarstwo Agroturystyczne Beaty Latos
woj.: Śląskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: Mierzęcice
powiat: będziński
gmina: Mierzęcice
tagi: wędkowanie park jura grzyby zalew
Twój notes:

Zapraszamy na wypoczynek do obiektu położonego w Jurajskim Parku Krajobrazowym nad zalewem Przeczyce. Naszym gościom oferujemy: pokoje 2 i 3 osobowe; 3 łazienki; 1 pokój z łazienką; kuchnia z pełnym wyposażeniem tylko dla gości; apartament z łazienką, dużym tarasem, kuchnią w pełni wyposażoną i osobnym wejściem; każdy pokój posiada TV; całkowita ilość miejsc noclegowych do 18 osób; obiekt czynny jest cały rok; dom posiada osobne wejście tylko dla gości...

  Śląskie agroturystyka"Zacisze"
woj.: Śląskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: NIEGOWA
powiat: myszkowski
gmina: Niegowa
tagi: wyżywienie skałki las jura zalew
Twój notes:

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje dotyczące pobytu i organizacji zabaw. Każdemu, kto odwiedzi te strony, zostanie w pamięci niepowtarzalny widok jurajskich skałek, przepaścistych wąwozów, jaskiń oraz romantycznych warowni. W gminie Niegowa znajduje się szereg jaskiń, zamki w Mirowie i Bobolicach, zabytkowy kościół pod wezwaniem św. Mikołaja z XIV wieku z podziemnym przejściem do zamku, zalew w Kostkowicach dający ochłodę w gorące dni.

pierwsza   [1] 2 >>   ostatnia