gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, beskidy,

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka beskidy


  agroturystyka beskidyAgrogospodarstwo "Pod Amonitem"
woj.: Śląskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: Olsztyn
powiat: częstochowski
gmina: Olsztyn
tagi: wyżywienie rzeka rowery góry częstochowa
Twój notes:

Tylko komfortowe pokoje z łazienkami. Do dyspozycji gości oddaliśmy trzy pokoje na piętrze. Dwa trzyosobowe, a jeden dwuosobowy. Wygodne małżeńskie łóżka, nowe meble, nowoczesne łazienki (prysznic, toaleta i umywalka). Całość w pastelowych kolorach. Jeden z pokoi z balkonem. Na tym samym poziomie kuchnia tylko dla turystów. Jest w pełni wyposażona w naczynia, sztućce, ekspres do kawy, lodówkę oraz kuchnię gazową. Na półpiętrze wygodny pokój wypoczynkowy z sofami (można tu zorganizować dwa miejsca noclegowe)

  Śląskie beskidyGospodarstwo Agroturystyczne Beaty Latos
woj.: Śląskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: Mierzęcice
powiat: będziński
gmina: Mierzęcice
tagi: wędkowanie park jura grzyby zalew
Twój notes:

Zapraszamy na wypoczynek do obiektu położonego w Jurajskim Parku Krajobrazowym nad zalewem Przeczyce. Naszym gościom oferujemy: pokoje 2 i 3 osobowe; 3 łazienki; 1 pokój z łazienką; kuchnia z pełnym wyposażeniem tylko dla gości; apartament z łazienką, dużym tarasem, kuchnią w pełni wyposażoną i osobnym wejściem; każdy pokój posiada TV; całkowita ilość miejsc noclegowych do 18 osób; obiekt czynny jest cały rok; dom posiada osobne wejście tylko dla gości...

   
  beskidy agroturystyka"Zacisze"
woj.: Śląskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: NIEGOWA
powiat: myszkowski
gmina: Niegowa
tagi: wyżywienie skałki las jura zalew
Twój notes:

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje dotyczące pobytu i organizacji zabaw. Każdemu, kto odwiedzi te strony, zostanie w pamięci niepowtarzalny widok jurajskich skałek, przepaścistych wąwozów, jaskiń oraz romantycznych warowni. W gminie Niegowa znajduje się szereg jaskiń, zamki w Mirowie i Bobolicach, zabytkowy kościół pod wezwaniem św. Mikołaja z XIV wieku z podziemnym przejściem do zamku, zalew w Kostkowicach dający ochłodę w gorące dni.

  Beskidy Środkowe beskidy"Stańcówka"
woj.: Śląskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: Zwardoń
powiat: żywiecki
gmina: Rajcza
tagi: wyżywienie rowery narty grzyby góry
Twój notes:

Dom nasz stoi na polanie leśnej (800m n.p.m.), co gwarantuje ciszę i wspaniały wypoczynek. Dysponujemy 20 miejscami noclegowymi. Pokoje 2,3 i 4 osobowe, aneks kuchenny, bardzo dobre warunki sanitarne, możliwość wykupienia obiadów. Organizujemy na życzenie naszych gości kuligi, ogniska i inne atrakcje. Instruktor narciarski jest na miejscu do państwa dyspozycji. Wyciąg Duży Rachowiec znajduje się w odległości 600m.

  agroturystyka beskidyAgroturystyka "Za potokiem" w Jaworznej
woj.: Małopolskie
kraina.: - Beskidy Wschodnie
miejscowość: Laskowa
powiat: limanowski
gmina: Laskowa
tagi: Jaworzna agroturystyka Laskowa
Twój notes:

Gospodarstwo agroturystyczne "Za potokiem" jest położone wśród łąk i lasów, z dala od dróg szybkiego ruchu, co czyni je zakątkiem ciszy i spokoju. Do dyspozycji gości jest kuchnia i holl z kominkiem. Jest również możliwość korzystania z domowych posiłków wykonywanych na bazie produktów z własnego gospodarstwa rolnego okolicy są górskie szlaki turystyczne które zachęcają aby aktywnie spędzać czas. W pobliżu naszego domu znajduje się las pełen leśnych owoców i grzybów.

  Małopolskie agroturystykaTrzy Jaskółki na Siarce
woj.: Małopolskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: Lipnica Wielka
powiat: nowotarski
gmina: Lopnica Wielka
tagi: Warzeszak Trzy Kiczory Kąpiele Babia
Twój notes:

Gospodarstwo Agroturystyczne Trzy Jaskółki na Siarce. Idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny w przepięknej miejscowości Kiczory u podnórza Babiej Góry.

pierwsza  << 1 2 3 4 5 [6] 7 >>   ostatnia