gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, góry,

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka góry


  agroturystyka góry"Agropensjonat u Rafała"
woj.: Małopolskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: Limanowa
powiat: limanowski
gmina: Limanowa
tagi: narty góry beskidy agroturystyka Agropensjonat
Twój notes:

Zapraszam w piękne okolice Beskidu Wyspowego. To wymarzone miejsce na letnie i zimowe spędzenie wakacji, urlopu lub weekendu. W którym każdy szukający ciszy, spokoju, wytchnienia, od miejskiego zgiełku, jak i ludzie chcący spędzić aktywnie czas znajdą coś dla siebie...

  Małopolskie góry"Gospodarstwo Agroturystyczne H.W.MIZERA"
woj.: Małopolskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: JORDANÓW
powiat: suski
gmina: Jordanów
tagi: narty konie góry beskid wyżywienie
Twój notes:

NASZE GOSPODARSTWO OFERUJE: Wypoczynek dla dzieci rodzin i młodzieży; Wypoczynek grupowy do 20 osób (ubezpieczenie NW); Wycieczki grupowe w góry(spływ przełomem Dunajca odległość około 40km,Tatry Zakopane ,Pieniny itp.); Pokoje 2 i 4 osobowe ( łazienki i wc); Całodzienne wyżywienie (domowe obiady potrawy regionalne); Dostęp do kuchni ( możliwość samodzielnego gotowania posiłków); Czystą źródlaną wodę; Zdrową żywność z własnego gospodarstwa; Swojskie mleko sery wypieki; Jazdę konną...

   
  góry agroturystykaGospodarstwo agroturystyczne "Magdalenka"
woj.: Śląskie
kraina.: - Wyżyna Śląska
miejscowość: Zawiercie-Bzów
powiat: zawierciański
gmina: Zawiercie
tagi: rzeka park namioty las wyżywienie
Twój notes:

Zapraszamy na wypoczynek do obiektu położonego w Jurajskim Parku Krajobrazowym wśród skał i lasów. W pobliżu znajduje się szlak turystyczny wiodący do Podzamcza, gdzie na szczycie góry Janowskiego wznoszą się urzekające swym pięknem i powagą ruiny zamku z XIV wieku.

  ===wybierz krainę=== góry"BACA" - Agroturystyka
woj.: Dolnośląskie
miejscowość: Długopole Zdrój
powiat: kłodzki
gmina: Bystrzyca Kłodzka
tagi: wędkowanie las konie góry zalew
Twój notes:

Jeżeli chcą Państwo odpocząć od miejskiego hałasu i zatłoczonych kurortów, odwiedźcie Rudawę, jedno z najpiękniejszych miejsc w dolinie Dzikiej Orlicy. Tu znajdziecie miejsce, w którym panuje idealna harmonia natury, budzi śpiew ptaków, a do snu przygrywają świerszcze. Za dnia wasze oczy cieszyć będą najwspanialsze krajobrazy Gór Bystrzyckich i Orlickich, podczas spacerów po okoliczynych, nieskażonych lasach.

  agroturystyka góryGOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE "JODEŁKA"
woj.: Małopolskie
kraina.: Wyżyna Małopolska
miejscowość: Przyszowa
powiat: limanowski
gmina: Łukowica
tagi: zwierzęta wyżywienie las konie góry
Twój notes:

Nasze pięciohektarowe gospodarstwo położone jest między wzgórzami Bąkowca i Pępówki na wysokości 650 m n. p. m. Z trzech stron otoczone jest lasami bogatymi w grzyby, jagody i jeżyny. Gospodarstwo nastawione jest na hodowlę zwierzęcą. Dla gości przygotowaliśmy pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami, aneks kuchenny, pokój dzienny, rowery, plac zabaw dla dzieci.

  Małopolskie agroturystykaGospodarstwo agroturystyczne "MARIA"
woj.: Małopolskie
kraina.: Wyżyna Małopolska
miejscowość: Rabka Zdrój
powiat: nowotarski
gmina: Rabka Zdrój
tagi: wyżywienie wypoczonynek tanie Rabka góry
Twój notes:

Gospodarstwo agroturystyczne MARIA położone jest w Ponicach, malowniczej wsi obok Rabki Zdroju. W okolicy piękne krajobrazy, cisza i spokój. Dogodny dojazd pomimo iż gospodarstwo położone jest z dala od głównych dróg - jest to idealne miejsce aby zrelaksować się i wypocząć. Oferujemy Państwu miejsca noclegowe w dwóch budynkach. Do dyspozycji naszych gości oddajemy także dużą altanę, miejsce na grilla i ognisko oraz placyk zabaw dla dzieci (piaskownica i huśtawka), parking przy budynku.

pierwsza  << 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 >>   ostatnia