gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, góry,

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka góry


  agroturystyka góryAgroturystyka "W Łązkach"
woj.: Małopolskie
kraina.: - Tatry
miejscowość: Raba Wyżna
powiat: nowotarski
gmina: Raba Wyżna
tagi: wyżywienie tatry narty konie góry
Twój notes:

Zapraszamy do Rokicin Podhalańskich. Jest to nieduża miejscowość leżąca 6km od Rabki i 40km od Zakopanego. Do dyspozycji Państwa dom z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i ubikacją. Mogą Panstwo samodzielnie przyrządzać posiłki lub korzystać z tych, przyrządzonych przez naszą gospodynię. Wokół domu jest tyle miejsca, że dzieci w końcu mogą się wybiegać a rodzice znajdą czas na chwile świętego spokoju w cieniu czereśni lub na pieczenie kiełbasek przy wieczornym ognisku. Ok. 150m od nas jest stadion piłki nożnej.

  Małopolskie góry"Gospodarstwo Agroturystyczne Teresy i Stanisława Grywalskich"
woj.: Małopolskie
kraina.: Karpaty
miejscowość: Sromowce Wyżne
powiat: nowotarski
gmina: Czorsztyn
tagi: park noclegi narty góry agroturystyka
Twój notes:

Zapraszamy do domu połozonego na końcu malowniczej miejscowości Sromowce Niżne, położonej u stóp Trzech Koron. Z podwórka rozciąga się wspaniały widok na ten najwyższy szczyt na terenie Pienińskiego Parku Narodowego. Tutaj rozpoczynają się szlaki prowadzące do Parku, tutaj też w lecie można rozpocząć spływ Dunajcem. Po drugiej stronie Dunajca znajduje się wspaniały klasztor, który w XV wieku był w posiadaniu zakonu kamedułów, zajmującego obecnie klasztor na Bielanach w Krakowie.

   
  góry agroturystyka"WYNAJEM POKOI GOŚCINNYCH U Bożeny i Edka TKACZYKÓW"
woj.: Małopolskie
kraina.: Karpaty
miejscowość: KROŚCIENKO n/D.
powiat: nowotarski
gmina: Kościenko nad Dunajcem
tagi: zalew pieniny narty jezioro góry
Twój notes:

Na miejscu znajduje się osobny parking dla samochodów gości i plac zabaw dla dzieci. Właściciele wynajmują w swoim domu 5 pokoi;-2 pokoje z łazienkami pozostałe 3 pokoje ze wspólnymi dwoma łazienkami na korytarzu. Jest też ,,SALA KOMINKOWA'' w której jest TV-SAT , sprzęt stero, dwa stoły bilardowe i inne gry. Salę w razie potrzeby adoptujemy na sale balową lub konferencyjną a na co dzień można w niej odpocząć, spędzić miło czas. Czysta źródlana woda z własnego ujęcia. Turyści mogą korzystać z TV-SAT, rad

  Tatry góryPokoje gościnne "Pod Grapą"
woj.: Małopolskie
kraina.: - Tatry
miejscowość: Zakopane
powiat: tatrzański
gmina: Zakopane
tagi: zakopane tatry narty góry
Twój notes:

Wspaniałe widoki, cisza oraz możliwość przebywania "sam na sam" z przepiękną tatrzańską przyrodą będą cieszyć każdego przyjeżdżającego w te okolice. Dostępność dolin i szczytów tatrzańskich latem i zimą powoduje, że aktywnego wypoczynku zażywać można o każdej porze roku, podczas spacerów tatrzańskimi dolinami, wycieczkami w wyższe partie gór a także na nartach, sankach i snowboardzie.

  agroturystyka góryGospodarstwo Agroturystyczne w Tęgoborzy
woj.: Małopolskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: Tęgoborze
powiat: nowosądecki
gmina: Łososina Dolna
tagi: las jezioro góry beskid
Twój notes:

Zapraszamy do gospodarstw agroturystycznych położonych nad Jeziorem Rożnowskim, w pięknych okolicach Beskidu Wyspowego. Znajdziecie tu: spokój, czystość dziewiczej przyrody a w niej świeże powietrze i piękne krajobrazy. Atrakcyjna okolica turystyczna, cisza, zapierające dech w piersiach widoki, bogactwo lasów, ciekawe szlaki turystyczne oraz godne obejrzenia zabytki gwarantują udany wypoczynek.

  Małopolskie agroturystykaGospodarstwo Agroturystyczne państwa Rubicz
woj.: Małopolskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: Łosie
powiat: gorlicki
gmina: Ropa
tagi: wyżywienie las krynica góry beskid
Twój notes:

Zapraszamy Do gospodarstwa agroturystycznego państwa Rubicz. Atrakcyjna okolica turystyczna, piękny krajobraz, cisza i bogactwo lasów są gwarancją miłego i zdrowego wypoczynku. Jeśli jesteś zwolennikiem lub chcesz poznać życie na wsi, a do tego kochasz przyrodę, to na pewno wyjedziesz stąd zadowolony.

pierwsza  << 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 >>   ostatnia