gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, jelenia,

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka jelenia


  agroturystyka jeleniaGospodarstwo Agroturystyczne "ULIMA"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Jelenia Góra
powiat: jeleniogórski
gmina: Jeżów Sudecki
tagi: wyżywienie narty karpacz karkonosze góry
Twój notes:

Gospodarstwo agroturystyczne Ulima znajduje się w miejscowości Dziwiszów położonej 4 km od obrzeży Jeleniej Góry. Goście mają możliwość korzystania z aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniem (kuchenka, lodówka, naczynia). Również oferujemy im możliwość wykupienia domowych posiłków. Czas wolny spędzić można w sali kominkowej, a latem przy ognisku lub grillu w nieskrępowanej atmosferze. Umożliwiamy również przyjazd z własnym zwierzakiem. Dysponujemy bezpiecznym parkingiem.

  Dolnośląskie jeleniaPod Skarpą
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Mysłakowice
powiat: Jelenia Góra
gmina: Jelenia Góra
tagi: pokoje noclegi karpacz jelenia agroturystyka
Twój notes:

Proponujemy Państwu spędzenie wolnego czasu w komfortowych warunkach z dala od zgiełku wielkiego miasta w naszym domu umiejscowionym nieopodal Karpacza.

   
  jelenia agroturystyka"DOM SZWAJCARSKI"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Karpacz
tagi: narty karpacz jelenia góry basen
Twój notes:

Dom stoi u podnóża masywu Śnieżki, widocznego z okien w całej okazałości przy dobrej pogodzie. Dla gości przeznaczono parter domu. Składa się z dwóch sypialni – jednej cztero–, a drugiej dwuosobowej, z kuchni ze stołem do posiłków i nowoczesnym wyposażeniem (mikrofalówka, lodówka, kuchenka, zmywarka etc., a także stara kuchnia, w której lubiący to mogą napalić drewnem). Jest też obszerna łazienka z kabiną, sanitariatem i pralką automatyczną. Komfortowy relaks zapewnia bawialnia z kominki

  Sudety jelenia"Agro-Camping Polana"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Jelenia Góra
powiat: jeleniogórski
gmina: Janowice Wielkie
tagi: sudety szklarska karpacz jelenia góry
Twój notes:

Kameralny Agro-Camping POLANA położony jest we Wsi Komarno 15 minut jazdy samochodem od centrum Jeleniej Góry i około 900 metrów od drogi krajowej nr 3 prowadzącej do Wrocławia. To doskonałe miejsce na bazę wypadową dla osób lubiących zwiedzanie. Stąd łatwo można dojechać do Szklarskiej Poręby, Karpacza, Kowarskich Sztolni czy zamków: Bolków, Chojnik i Czocha. Można także zaplanować dalsze wycieczki do Pragi czy Skalnego Miasta.

  agroturystyka jeleniaGospodarstwo Agroturystyczne Ewa
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Jelenia Góra 14
powiat: jeleniogórski
gmina: Jeżów Sudecki
tagi: las karkonosze jelenia góry narty
Twój notes:

Nasze gospodarstwo znajduje się w malowniczo położonej miejscowości na jednym ze wzgórz Gór Kaczawskich w Dziwiszowie koło Jeleniej Góry. Jest to doskonałe miejsce dla tych, którzy lubią spokój i pragną wyrwać się z miejskiego zgiełku. Aby zobaczyć całą panoramę Karkonoszy nie trzeba daleko szukać, wystarczy otworzyć okno lub wyjść na chwilkę do ogrodu aby móc zachwycać się pięknem krajobrazu...

  Dolnośląskie agroturystykaAGROHIPPIKA - Wczasy w siodle
woj.: Dolnośląskie
kraina.: - Przedgórze Sudeckie
miejscowość: Nowy Kościół
powiat: złotoryjski
gmina: Świerzawa
tagi: złotoryja wczasy świerzawa jazda góry
Twój notes:

Ośrodek jeździecki "Agrohippika" znajduje się w miejscowości Nowy Kościół, przy trasie Złotoryja - Jelenia Góra. Wioska położona jest pośród malowniczych wzgórz i lasów Pogórza Kaczawskiego.