gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, kotlina,

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka kotlina


  agroturystyka kotlinaAgrowypoczynek w Kotlinie
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
powiat: kłodzki
gmina: Bystrzyca Kłodzka
tagi: Pławica kotlina góry Bystrzyca Sudety
Twój notes:

W gospodarstwie agroturystycznym znajdującym się w rozległym i jednym z wyższych w Sudetach Środkowych pasm górskich, które zamyka od południa Kotlinę Kłodzką. Gospodarstwo znajduje się w odległości 5 km od Bystrzycy Kłodzkiej i sąsiaduje od zachodu z Górami Bystrzyckimi od wschodu natomiast z Masywem Śnieżnika.

  Dolnośląskie kotlina"RANCHO PANDEROZA"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: DUSZNIKI ZDRÓJ
powiat: kłodzki
gmina: DUSZNIKI ZDRÓJ
tagi: zdrój wyżywienie kotlina konie góry
Twój notes:

W Panderozie organizujemy imprezy dla osób przebywajacych na wypoczynku czy szkoleniu na terenie całej Ziemi Kłodzkiej. Zapraszamy zarówno na dłuższy pobyt jak i na jednodniowe imprezy połączone z ogniskiem i licznymi, innymi atrakcjami. Na miejscu zapewniamy noclegi dla dwudziestu osób w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami, wspaniałą kuchnię domową oraz barek dla spragnionych. Oferujemy przejażdżki samochodami terenowymi, gry i zabawy, a także wszelkiego rodzaju inne atrakcje w zależności od zapotrzebow

   
  kotlina agroturystykaGospodarstwo agroturystyczne "U Alberta"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: LASKI
powiat: ząbkowicki
gmina: Złoty Stok
tagi: wędkowanie sudety las kotlina góry
Twój notes:

Gospodarstwo agroturystyczne położone w Kotlinie Kłodzkiej w wąwozie Gór Złotych i Bardzkich zaprasza na wypoczynek w ciszy wśród lasów i pól. Do dyspozycji gości są cztery sypialnie oraz łazienka. A na parterze salon z kominkiem oraz kuchnia.

  Sudety kotlinaGospodarstwo Agroturystyczne "Banachówka"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Mirsk
powiat: lwówecki
gmina: Mirsk
tagi: narty las karkonosze góry sudety
Twój notes:

Do wielkich atrybutów naszych terenów można zaliczyć cisze i zieleń lasów. Wędrówki piesze, przejażdżka trasami rowerowymi dostarczają wielu niezapomnianych wrażeń nie tylko estetycznych z podziwiania pięknych widoków ale także "szoku tlenowego" jakiego nabawia się nasz organizm w czasie górskich wędrówek. Jest jedno takie miejsce, z którego można podziwiać panoramę Karkonoszy, a z drugiej strony piękno gór Izerskich, natomiast z Sępiej Góry oczom wędrowców ukazuje się malowniczo położona kotlina

  agroturystyka kotlinaAgroturystyka "Góry Bystrzyckie"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: - Sudety Środkowe
miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
powiat: kłodzki
gmina: Bystrzyca Kłodzka
tagi: mieszkanie Markowski kotlina agroturystyka sudety
Twój notes:

Wynajmujemy samodzielne, 2-pokojowe MIESZKANIE wczasowe na piętrze w drewnianej chacie sudeckiej, w pełni wyposażona kuchnia, duża łazienka, RTV-sat, na uboczu, cisza, żródlana woda, zadaszony grill, na zewnątrz w lecie - ciepły natrysk! (dzięki zainstalowaniu kolektora słonecznego), miejsce pod namiot.