gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, opole,

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka opole


  agroturystyka opoleChata Na Przełęczy
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Karpaty Zachdnie
miejscowość: Długopole Zdrój
powiat: kłodzki
gmina: Bystrzyca Kłodzka
tagi: wyżywienie narty góry
Twój notes:

Jeżeli szukasz: miejsca z dala od codziennego zgiełku, kontaktu z przyrodą, szmeru strumienia, szumu drzew, śpiewu ptaków, czystego powietrza, zapachu lasów i łąk, pięknych widoków, okolic do spacerów i wycieczek rowerowych, warunków sprzyjających refleksjom, to nasza Chata jest miejscem odpowiednim dla Ciebie!

  Dolnośląskie opole"BACA" - Agroturystyka
woj.: Dolnośląskie
miejscowość: Długopole Zdrój
powiat: kłodzki
gmina: Bystrzyca Kłodzka
tagi: wędkowanie las konie góry zalew
Twój notes:

Jeżeli chcą Państwo odpocząć od miejskiego hałasu i zatłoczonych kurortów, odwiedźcie Rudawę, jedno z najpiękniejszych miejsc w dolinie Dzikiej Orlicy. Tu znajdziecie miejsce, w którym panuje idealna harmonia natury, budzi śpiew ptaków, a do snu przygrywają świerszcze. Za dnia wasze oczy cieszyć będą najwspanialsze krajobrazy Gór Bystrzyckich i Orlickich, podczas spacerów po okoliczynych, nieskażonych lasach.

   
  opole agroturystykaGospodarstwo Agroturystyczne Stadnina Koni "Kalinówka"
woj.: Opolskie
kraina.: Podkarpacie Północne
miejscowość: Dąbrówka Łubniańska, Łubniany
powiat: opolski
gmina: Łubniany
tagi: wyżywienie rajdy opole las konie
Twój notes:

Stadnina położona jest na terenach Parku Krajobrazowego Lasów Stobrawsko - Turawskich, który stwarza doskonałe warunki całorocznego wypoczynku i obcowania z przyrodą. Około 500 gatunków roślin występujących na terenie gminy objętych jest ścisłą ochroną ze względu na rzadkość ich występowania w regionie, a nawet w kraju. Również świat zwierzęcy reprezentowany jest przez wiele gatunków podlegających ochronie, a nawet umieszczonych na tzw. ,,Czerwonej liście kręgowców Górnego Śląska ".