gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, powiat nowotarski

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka, powiat nowotarski


  agroturystyka CHMIEL
woj.: Małopolskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: Sromowce Wyżne
powiat: nowotarski
gmina: Czorsztyn
tagi: wędkowanie Pieniny narty jezioro Dunajec
Twój notes:

Zapraszamy do naszego domu, który znajduje się w Sromowcach Wyżnych - przepięknej miejscowości położonej w Pieninach. W pobliżu jest spływ przełomem Dunajca, jezioro Czorsztyńskie oraz wiele, wiele innych atrakcji - o nich można przeczytać w innym miejscu na tej stronie.

  Małopolskie "Gospodarstwo agroturystyczne Kulak Janina"
woj.: Małopolskie
kraina.: - Tatry
miejscowość: Rabka-Zdrój
powiat: nowotarski
gmina: Rabka-Zdrój
tagi: wczasy kwatery agroturystyka wolne
Twój notes:

Dom położony jest k/ Miasta Dzieci Rabki-Zdroju. W pobliżu znajduje Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce. Zimą działa wyciąg narciarski z łagodnym zboczem dla początkujących, a latem można pojeżdzić konno. Dysponujemy dwoma pokojami czteroosobowym ze wspólną łazienką i kuchnią z kompleksowym wyposażeniem. Duży ogrodzony ogród wokól domu, miejsce na grila i na samochód. To zaciszne miejsce jest doskonałe do taniego wypoczynku z dziecmi (do dyspozyc

   
   agroturystykaGospodarstwo agroturystyczne "MARIA"
woj.: Małopolskie
kraina.: Wyżyna Małopolska
miejscowość: Rabka Zdrój
powiat: nowotarski
gmina: Rabka Zdrój
tagi: wyżywienie wypoczonynek tanie Rabka góry
Twój notes:

Gospodarstwo agroturystyczne MARIA położone jest w Ponicach, malowniczej wsi obok Rabki Zdroju. W okolicy piękne krajobrazy, cisza i spokój. Dogodny dojazd pomimo iż gospodarstwo położone jest z dala od głównych dróg - jest to idealne miejsce aby zrelaksować się i wypocząć. Oferujemy Państwu miejsca noclegowe w dwóch budynkach. Do dyspozycji naszych gości oddajemy także dużą altanę, miejsce na grilla i ognisko oraz placyk zabaw dla dzieci (piaskownica i huśtawka), parking przy budynku.

  Wyżyna Małopolska "Gospodarstwo Agroturystyczne w Gorcach"
woj.: Małopolskie
kraina.: Wyżyna Małopolska
miejscowość: Ochotnica Górna
powiat: nowotarski
gmina: Ochotnica Dolna
tagi: wyżywienie wyciąg narty basen
Twój notes:

Zapraszamy przez cay rok turystów indywidualnych i grupy zorganizowane do Ustrzyka w Ochotnicy Dolnej - malowniczej wsi poozonej w Dolinie Ochotnicy, miedzy pasmami Lubania, Turbacza i Gorca. Posiadamy dogodną bazę dla obozów stacjonarnych, wędrownych i sportowych, kolonii, zimowisk, "zielonych szkół", turystów indywidualnych, turystyki rodzinnej, imprez wyjazdowych oraz szkoleniowych.

  agroturystyka Agroturystyka "W Łązkach"
woj.: Małopolskie
kraina.: - Tatry
miejscowość: Raba Wyżna
powiat: nowotarski
gmina: Raba Wyżna
tagi: wyżywienie tatry narty konie góry
Twój notes:

Zapraszamy do Rokicin Podhalańskich. Jest to nieduża miejscowość leżąca 6km od Rabki i 40km od Zakopanego. Do dyspozycji Państwa dom z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i ubikacją. Mogą Panstwo samodzielnie przyrządzać posiłki lub korzystać z tych, przyrządzonych przez naszą gospodynię. Wokół domu jest tyle miejsca, że dzieci w końcu mogą się wybiegać a rodzice znajdą czas na chwile świętego spokoju w cieniu czereśni lub na pieczenie kiełbasek przy wieczornym ognisku. Ok. 150m od nas jest stadion piłki nożnej.

  Małopolskie agroturystyka"Gospodarstwo Agroturystyczne Teresy i Stanisława Grywalskich"
woj.: Małopolskie
kraina.: Karpaty
miejscowość: Sromowce Wyżne
powiat: nowotarski
gmina: Czorsztyn
tagi: park noclegi narty góry agroturystyka
Twój notes:

Zapraszamy do domu połozonego na końcu malowniczej miejscowości Sromowce Niżne, położonej u stóp Trzech Koron. Z podwórka rozciąga się wspaniały widok na ten najwyższy szczyt na terenie Pienińskiego Parku Narodowego. Tutaj rozpoczynają się szlaki prowadzące do Parku, tutaj też w lecie można rozpocząć spływ Dunajcem. Po drugiej stronie Dunajca znajduje się wspaniały klasztor, który w XV wieku był w posiadaniu zakonu kamedułów, zajmującego obecnie klasztor na Bielanach w Krakowie.

pierwsza   [1] 2 3 >>   ostatnia