gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, powiat suski

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka, powiat suski


  agroturystyka Aby naprawdę wypocząć przyjedź do nas - Kłapytówka - Sucha Beskidzka
woj.: Małopolskie
kraina.: Wyżyna Małopolska
miejscowość: Sucha Beskidzka
powiat: suski
gmina: Sucha Beskidzka
tagi: noclegi kwatery Beskidy agroturystyka Sucha
Twój notes:

Jeśli planując swój wypoczynek poszukujesz miejsca gdzie można w ciszy i spokoju odpocząć to dobrze trafiłeś.Jeśli planując swój wypoczynek poszukujesz miejsca gdzie można w ciszy i spokoju odpocząć to dobrze trafiłeś.Jeśli planując swój wypoczynek poszukujesz miejsca gdzie można w ciszy i spokoju odpocząć to dobrze trafiłeś. Jeśli planując swój wypoczynek poszukujesz miejsca gdzie można w ciszy i spokoju odpocząć to dobrze trafiłeś. To idealne miejsce do grillowania i wspólnego biesiadowania.

  Małopolskie Dom pod Cuplikiem
woj.: Małopolskie
kraina.: Wyżyna Małopolska
miejscowość: Zawoja
powiat: suski
gmina: Zawoja
tagi: wyżywienie wyciąg rzeka
Twój notes:

Zapraszamy i mile widzimy wszystkich, którzy wieś mile widzą. Tych co nie boja się mokrej trawy, dżdżownic,tubylców,dzików,zaskrońców nie mylą ze żmijami,(a żmij nie tłuką kamieniami,)nie straszne im pokłucie palców przy zbieraniu jeżyn,oraz zakochanie się w GOPR-owcu.

   
   agroturystyka"Gospodarstwo Agroturystyczne H.W.MIZERA"
woj.: Małopolskie
kraina.: - Beskidy Środkowe
miejscowość: JORDANÓW
powiat: suski
gmina: Jordanów
tagi: narty konie góry beskid wyżywienie
Twój notes:

NASZE GOSPODARSTWO OFERUJE: Wypoczynek dla dzieci rodzin i młodzieży; Wypoczynek grupowy do 20 osób (ubezpieczenie NW); Wycieczki grupowe w góry(spływ przełomem Dunajca odległość około 40km,Tatry Zakopane ,Pieniny itp.); Pokoje 2 i 4 osobowe ( łazienki i wc); Całodzienne wyżywienie (domowe obiady potrawy regionalne); Dostęp do kuchni ( możliwość samodzielnego gotowania posiłków); Czystą źródlaną wodę; Zdrową żywność z własnego gospodarstwa; Swojskie mleko sery wypieki; Jazdę konną...