gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, kraina Tatry

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka, kraina Tatry


  agroturystyka Łopusze
woj.: Małopolskie
kraina.: - Tatry
miejscowość: Żegocina
powiat: bocheński
gmina: Żegocina
tagi: wyciąg tatry las góry
Twój notes:

Oddajemy do Państwa dyspozycji nowy, komfortowo wyposażony obiekt. Dom położony jest na południowym stoku góry Łopusze (658 m n.p.m.) blisko centrum Żegociny, wydzielony jednak pasmami lasów i brzezinek, co zapewnia ciszę i poczucie intymności.

  Małopolskie AGRO-TATRY BUDZOWIE
woj.: Małopolskie
kraina.: - Tatry
miejscowość: Jurgów
powiat: tatrzański
gmina: Bukowina Tatrzańska
tagi: wyżywienie tatry narty góry zwierzęta
Twój notes:

Nasze gospodarstwo jest zrzeszone w terenowym kole Stowarzyszenia Agroturystycznego Galicyjskie Gospodarstwa Gościnne w Krakowie pod nazwą Gazdowie Gościom. Polecamy gościom miejsce wypoczynku w pięciu pokojach 2-, 3- i 4-osobowych, w tym jeden (2+2 lub 2+3) dla rodziców z dziećmi. Wszystkie pokoje wykończone są w drewnie, posiadają łazienki (wc, umywalka, prysznic z hydromasażem). Trzy pokoje są z balkonami i widokiem na Tatry. Dla narciarzy przygotowaliśmy pomieszczenie ze stojakiem na narty. W czasie po

   
   agroturystyka"Gospodarstwo agroturystyczne Kulak Janina"
woj.: Małopolskie
kraina.: - Tatry
miejscowość: Rabka-Zdrój
powiat: nowotarski
gmina: Rabka-Zdrój
tagi: wczasy kwatery agroturystyka wolne
Twój notes:

Dom położony jest k/ Miasta Dzieci Rabki-Zdroju. W pobliżu znajduje Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce. Zimą działa wyciąg narciarski z łagodnym zboczem dla początkujących, a latem można pojeżdzić konno. Dysponujemy dwoma pokojami czteroosobowym ze wspólną łazienką i kuchnią z kompleksowym wyposażeniem. Duży ogrodzony ogród wokól domu, miejsce na grila i na samochód. To zaciszne miejsce jest doskonałe do taniego wypoczynku z dziecmi (do dyspozyc

  Tatry Agroturystyka "W Łązkach"
woj.: Małopolskie
kraina.: - Tatry
miejscowość: Raba Wyżna
powiat: nowotarski
gmina: Raba Wyżna
tagi: wyżywienie tatry narty konie góry
Twój notes:

Zapraszamy do Rokicin Podhalańskich. Jest to nieduża miejscowość leżąca 6km od Rabki i 40km od Zakopanego. Do dyspozycji Państwa dom z 4 pokojami, kuchnią, łazienką i ubikacją. Mogą Panstwo samodzielnie przyrządzać posiłki lub korzystać z tych, przyrządzonych przez naszą gospodynię. Wokół domu jest tyle miejsca, że dzieci w końcu mogą się wybiegać a rodzice znajdą czas na chwile świętego spokoju w cieniu czereśni lub na pieczenie kiełbasek przy wieczornym ognisku. Ok. 150m od nas jest stadion piłki nożnej.

  agroturystyka Pokoje gościnne "Pod Grapą"
woj.: Małopolskie
kraina.: - Tatry
miejscowość: Zakopane
powiat: tatrzański
gmina: Zakopane
tagi: zakopane tatry narty góry
Twój notes:

Wspaniałe widoki, cisza oraz możliwość przebywania "sam na sam" z przepiękną tatrzańską przyrodą będą cieszyć każdego przyjeżdżającego w te okolice. Dostępność dolin i szczytów tatrzańskich latem i zimą powoduje, że aktywnego wypoczynku zażywać można o każdej porze roku, podczas spacerów tatrzańskimi dolinami, wycieczkami w wyższe partie gór a także na nartach, sankach i snowboardzie.

  Małopolskie agroturystykaAGROTURYSTYKA U Jagodów
woj.: Małopolskie
kraina.: - Tatry
miejscowość: Ciche
powiat: nowotarski
gmina: Czarny Dunajec
tagi: Zakopane narty góry domki agroturystyka
Twój notes:

DWA DOMKI DREWNIANE GÓRALSKIE

pierwsza   [1] 2 >>   ostatnia