gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, wędkarstwo,

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka wędkarstwo


  agroturystyka wędkarstwoAgroturystyka WĘDKARSTWO
woj.: Świętokrzyskie
kraina.: - Niecka Nidziańska
miejscowość: Chmielnik
powiat: kielecki
gmina: Chmielnik
tagi: wędkowanie Wędkarskie wedkarstwo ryby Łowisko
Twój notes:

Atrakcyjna okolica turystyczna, piękny krajobraz, cisza, bogactwo lasów, kąpielisk, stawów hodowlanych pełnych ryb są gwarancją miłego i zdrowego wypoczynku. Nasze agroturystyczne Gospodarstwo Rybne "Złote Stawy" znajduje się nieopodal miejscowości - Busko Zdrój, Chmielnik, Tokarnia, Zagnańsk, Oblęgorek, Sandomierz, Kielce, Bałtów, Święta Katarzyna, Krzemionki Opatowskie, Chęciny.

  Pomorskie wędkarstwo"Magnolia"
woj.: Pomorskie
kraina.: Pobrzeża Południowobałtyckie
miejscowość: Bytów 1
powiat: bytowski
gmina: Parchowo
Twój notes:

Poszukujesz prawdziwego wypoczynku w czystym ekologicznie rejonie naszego kraju? Odwiedź Kaszuby. Spotkasz tu ciszę i spokój, czyste powietrze oraz doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych: kajak kajakarstwo rzeczne i jeziorne, żeglarstwo, wędkarstwo.

   
  wędkarstwo agroturystykaWypoczynek w Drawieńskim Parku Narodowym i okolicy. Spływy kajakowe, grzybobranie, wędkarstwo, szlaki turystyczne.
woj.: Zachodniopomorskie
kraina.: - Pojezierze Zachodniopomorskie
miejscowość: Zatom 33
powiat: Choszczno
gmina: Drawno
Twój notes:

Wśród lasów, jezior i rzek, w oddaleniu od większych skupisk ludzkich położona jest miejscowość Zatom. Z tej letniskowej wsi szybko można dotrzeć nad malownicze jeziora, nad rzekę lub na śródleśne szlaki turystyczne, wiodące obok siedlisk zwierzyny i zróżnicowanej bujnej roślinności, wzdłuż rzek i brzegami jezior; zorganizować spływ kajakowy. W domku letniskowym w komfortowych warunkach wypocznie 4-5 osób. Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, TVsat, Internet WiFi. Plac zabaw dla dzieci, rowery.

  Pojezierze Zachodniopomorskie wędkarstwoLarix
woj.: Zachodniopomorskie
kraina.: - Pojezierze Zachodniopomorskie
miejscowość: Biały Bór
powiat: szczecinecki
gmina: Biały Bór
tagi: konie jezioro Brzeźnica agroturystyka żeglarstwo
Twój notes:

Gwda Wielka to duża miejscowość położona w malowniczej dolinie rzeki Gwda, która łączy się z jeziorem Wielimie, Studnica, Wierzchowo i Smoleńsko tworząc niepowtarzalny szlak spływów kajakowych. W jeziorach jak i w rzece są różnorodne ryby ( wędkarstwo, wędkowanie, grzyby, żeglowanie) natomiast w lasy obfitują w bogactwo grzybów i jagód.

  agroturystyka wędkarstwoChata Toniego
woj.: Zachodniopomorskie
kraina.: - Pojezierze Zachodniopomorskie
miejscowość: Nowe Drawsko
powiat: drawski
gmina: Czaplinek
tagi: wędkarstwo staw jezioro Drawsko zamek
Twój notes:

Gospodarstwo Agroturystyczne położone nad jeziorem Żerdno w miejscowości Nowe Drawsko. Drawski Park Krajobrazowy - teren o bardzo urozmaiconej rzeźbie, różnorodnych zalesieniach, ciekawych ścieżkach rowerowych, ciszy oraz czystych akwenach wodnych. Posesja zlokalizowana jest nad samym jeziorem.

  Dolnośląskie agroturystykaGRONIE POD KASZTANEM
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: LĄDEK ZDRÓJ
powiat: Kłodzki
gmina: LĄDEK ZDRÓJ
tagi: Sudety rezerwat góry wędkarstwo
Twój notes:

Gospodarstwo agroturystyczne "GRONIE" znajduje się we wsi Konradów ok. 8 km od Lądka Zdroju. Położone jest w uroczej dolinie, przez którą przebiegają szlaki turystyczne piesze i rowerowe. Przy wjeździe oraz w centrum znajdują się łowiska pstrąga "Fischland" i "Rybojady", gdzie można złowić lub kupić świeże ryby i spożyć je popijając piwem.

pierwsza   [1] 2 >>   ostatnia