gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, województwo dolnośląskie

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka, województwo dolnośląskie


  agroturystyka Stanica
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Stronie Śląskie
powiat: kłodzki
gmina: Stronie Śląskie
tagi: wyciąg Śląskie rezerwat góry wyżywienie
Twój notes:

Wmiejscowości Nowy Gierałtów Gmina Stronie Śląskie ,agroturystyka prowadzona z wyżywieniem, zniżki dla dzieci, blisko wyciągi narciarskie, parking, miejsce do grilowania. 2 trójki, 1 czwórka możliwość dostawki razem miejsc 10.

  Dolnośląskie Gospodarstwo Agroturystyczne SARNAK
woj.: Dolnośląskie
kraina.: - Sudety Zachodnie
miejscowość: Podgórzyn
powiat: jeleniogórski
gmina: Podgórzyn
tagi: pokoje noclegi kwatery karkonosze agroturystyka
Twój notes:

Nasze Gospodarstwo położone jest na uboczu wsi Zachełmie, 570 m. n.p.m. pomiędzy Karpaczem a Szklarską Porębą. Położone jest na rozległym terenie, daleko od ruchliwych dróg, w wyjątkowo zacisznym miejscu. Z okien pokojów rozpościera się widok na całe pasmo Karkonoszy i Śnieżkę. Krzyżujące się w pobliżu szlaki turystyczne dają możliwość organizowania wielu wycieczek.

   
   agroturystyka"BACA" - Agroturystyka
woj.: Dolnośląskie
miejscowość: Długopole Zdrój
powiat: kłodzki
gmina: Bystrzyca Kłodzka
tagi: wędkowanie las konie góry zalew
Twój notes:

Jeżeli chcą Państwo odpocząć od miejskiego hałasu i zatłoczonych kurortów, odwiedźcie Rudawę, jedno z najpiękniejszych miejsc w dolinie Dzikiej Orlicy. Tu znajdziecie miejsce, w którym panuje idealna harmonia natury, budzi śpiew ptaków, a do snu przygrywają świerszcze. Za dnia wasze oczy cieszyć będą najwspanialsze krajobrazy Gór Bystrzyckich i Orlickich, podczas spacerów po okoliczynych, nieskażonych lasach.

  Sudety Gospodarstwo Agroturystyczne Małgorzata Jałowiecka
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Stronie Śląskie
powiat: kłodzki
gmina: Stronie Śląskie
tagi: wędkowanie pływalnia narty góry zdrój
Twój notes:

Najbliższa okolica, czyli Bielice, Góry Bialskie i Złote to świetne tereny rekreacyjne i turystyczne. Bardzo dobrze rozwinięta sieć szlaków turystycznych oraz leśnych dróg pozwala na odbywanie wycieczek pieszych, rowerowych i uprawianie narciarstwa biegowego. Z najbliższych szczytów (Czernica, Kowadło) można podziwiać przepiękne widoki. Ok. 100 m od naszego gospodarstwa znajduje się 400 metrowy oświetlony wyciąg narciarski, sztucznie naśnieżany, czynny do godziny 21.00, a codziennie wyrównywany ratrakiem.

  agroturystyka "DOM SZWAJCARSKI"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Karpacz
tagi: narty karpacz jelenia góry basen
Twój notes:

Dom stoi u podnóża masywu Śnieżki, widocznego z okien w całej okazałości przy dobrej pogodzie. Dla gości przeznaczono parter domu. Składa się z dwóch sypialni – jednej cztero–, a drugiej dwuosobowej, z kuchni ze stołem do posiłków i nowoczesnym wyposażeniem (mikrofalówka, lodówka, kuchenka, zmywarka etc., a także stara kuchnia, w której lubiący to mogą napalić drewnem). Jest też obszerna łazienka z kabiną, sanitariatem i pralką automatyczną. Komfortowy relaks zapewnia bawialnia z kominki

  Dolnośląskie agroturystyka"RANCHO PANDEROZA"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: DUSZNIKI ZDRÓJ
powiat: kłodzki
gmina: DUSZNIKI ZDRÓJ
tagi: zdrój wyżywienie kotlina konie góry
Twój notes:

W Panderozie organizujemy imprezy dla osób przebywajacych na wypoczynku czy szkoleniu na terenie całej Ziemi Kłodzkiej. Zapraszamy zarówno na dłuższy pobyt jak i na jednodniowe imprezy połączone z ogniskiem i licznymi, innymi atrakcjami. Na miejscu zapewniamy noclegi dla dwudziestu osób w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami, wspaniałą kuchnię domową oraz barek dla spragnionych. Oferujemy przejażdżki samochodami terenowymi, gry i zabawy, a także wszelkiego rodzaju inne atrakcje w zależności od zapotrzebow

pierwsza  << 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 >>   ostatnia