gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, województwo dolnośląskie

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka, województwo dolnośląskie


  agroturystyka "Agro-Camping Polana"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Jelenia Góra
powiat: jeleniogórski
gmina: Janowice Wielkie
tagi: sudety szklarska karpacz jelenia góry
Twój notes:

Kameralny Agro-Camping POLANA położony jest we Wsi Komarno 15 minut jazdy samochodem od centrum Jeleniej Góry i około 900 metrów od drogi krajowej nr 3 prowadzącej do Wrocławia. To doskonałe miejsce na bazę wypadową dla osób lubiących zwiedzanie. Stąd łatwo można dojechać do Szklarskiej Poręby, Karpacza, Kowarskich Sztolni czy zamków: Bolków, Chojnik i Czocha. Można także zaplanować dalsze wycieczki do Pragi czy Skalnego Miasta.

  Dolnośląskie "Dolina Widoków"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Ludwikowice Kłodzkie
powiat: kłodzki
gmina: Nowa Ruda
tagi: wyżywienie wyciąg narty las góry
Twój notes:

"Dolina widoków" dysponuje siedemnastoma miejscami noclegowymi w pokojach 2,3,4-osobowych z łazienkami. Koszt jednego noclegu wynosi 30zł. Dodatkowo można zamówić całodzienne wyżywienie. Gospodarstwo jest położone w malowniczych Górach Sowich na wysokości 800m.n.p.m. na granicy dwóch miejscowości: Rzeczka i Sokolec. W odległości 200m. od domu mieści się kilka wyciągów narciarskich. W promieniu 5 km od domu znajdują się wszystkie obiekty kompleksu "Riese" - m.in. udostępnione dla turystów

   
   agroturystykaOśrodek "GŁOŚNY POTOK"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Międzylesie
powiat: kłodzki
gmina: Międzylesie
tagi: sudety las konie góry wyżywienie
Twój notes:

W stylowo urządzonym sudeckim domu czekają na Państwa przytulne pokoje. Na terenie miejsce na ognisko, grill, dla zmotoryzowanych - parking. Naszą wielką pasją są konie. Właśnie z myślą o nich powstał ten ośrodek. Razem 16 miejsc noclegowych. Oprócz tego salon-jadalnia, kącik telewizyjny. Staramy się łączyć w nim komfortowy pobyt z aktywnym wypoczynkiem. W naszej stajni mamy 5 dobrze ujeżdżonych koni, na których: prowadzimy szkółki jeździeckie, jazdy terenowe, rajdy, imprezy okolicznościowe - np. "Hube

  Sudety GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE "U BABUNI"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Chojnów
powiat: legnicki
gmina: Chojnów
tagi: zwierzęta wyżywienie park las konie
Twój notes:

Gospodarstwo agroturystyczne "U Babuni" to idealne miejsce wypoczynku (urlopy i weekendy) wśród pół i lasów malowniczego Parku Krajobrazowego Doliny Czarnej Wody. Nikogo już dziś nie trzeba przekonywać, iż kontakt z naturą stwarza najlepsze warunki do relaksu i regeneracji sił. Zapraszamy przez cały rok i zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie. Polecamy także naukę jazdy konnej pod okiem profesjonalengo instruktora.

  agroturystyka GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE "RÓŻANY OGRÓD"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: - Sudety Środkowe
miejscowość: Wałbrzych
powiat: wałbrzyski
gmina: Wałbrzych
tagi: wyżywienie wędkowanie wałbrzych sudety góry
Twój notes:

Nasze gospodarstwo jest gwarancją spędzenia urlopu, weekendu, świąt i każdej wolnej chwili na wsi w ciszy i spokoju, w miejscu otoczonym lasami i wodą. Piękne okolice, które kuszą o każdej porze roku, mnóstwo atrakcji turystycznych oraz niezliczone formy aktywnego wypoczynku gwarantują, że bez względu na pogodę nie zaznacie Państwo u nas nudy. Dodatkowym atutem jest to, że bezpośrednio sąsiadujemy z Wałbrzyską Specjalną Strefą Ekonomiczną "INVEST PARK".

  Dolnośląskie agroturystykaGospodarstwo agroturystyczne "Pod Czeszką"
woj.: Dolnośląskie
kraina.: Sudety
miejscowość: Ostroszowice
powiat: dzierżoniowski
gmina: Dzierżoniów
tagi: wyżywienie sudety narty góry bielawa
Twój notes:

Bogumiła i Andrzej Kuberowie zapraszają na spędzenie wolnych chwil, weekendów, świąt i urlopów u podnóża Gór Sowich w spokojnej dolnośląskiej wsi Ostroszowice [k. Bielawy].

pierwsza  << 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 >>   ostatnia