gospodarstwa agroturystyczne

agroturystyka, zwierzęta,

agroturystyka
kwatery prywatne

Wybierz województwo:

Szukaj w serwisie:

agroturystyka zwierzęta


  agroturystyka zwierzętaGospodarstwo Agroturystyczne "Ziołowa Dolina"
woj.: Warmińsko-mazurskie
kraina.: - Pojezierze Mazurskie
miejscowość: Olsztyn
powiat: olsztyński
gmina: Jonkowo
tagi: wyżywienie wędkowanie las jezioro zwierzęta
Twój notes:

Zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego Ziołowa Dolina. Można u nas spędzić wczasy, weekendy i pobyty świąteczne, o każdej porze roku. Mile widziane są rodziny, osoby indywidualnie oraz grupy zorganizowane. Zapewniamy: piękną przyrodę, ciszę i spokój, czyste jeziora, piękne stare lasy, miłą atmosferę, wygodne mieszkanie i dobre domowe jedzenie i ciekawostki których nie znajdziecie gdzie indziej.

  Podlaskie zwierzęta"Białowieska Polana"
woj.: Podlaskie
kraina.: - Nizina Południowopodlaska
miejscowość: Narewka
gmina: Narewka
tagi: zwierzęta wyżywienie wędkowanie rzeka puszcza
Twój notes:

Dom zwany "Dworkiem Leśnym" znajduje się na przepięknej leśnej polanie Puszczy Białowieskiej i jak to powiedział jeden z gości jest to "magiczne miejsce, a dom ma duszę." Z tarasu można podziwiać las, obserwować ptaki i leśne zwierzęta, słuchać cykania świerszczy. Ten zakątek znajduje się 4km od rezerwatu przyrody. Gospodyni należy do Towarzystwa Ornitologicznego i może przybliżyć rozpoznanie ptaków i ich odgłosów. Dom jest niedaleko wsi (ok. 1 km), a zarazem otoczony Puszczą Białowieską

   
  zwierzęta agroturystyka"TATARSKA JURTA"
woj.: Podlaskie
kraina.: - Nizina Południowopodlaska
miejscowość: Krynki
powiat: sokólski
gmina: Krynki
tagi: zwierzęta wyżywienie puszcza
Twój notes:

Gospodarstwo Agroturystyczne "Tatarska Jurta" w Kruszynianach jako jedyne w Polsce prowadzone przez tatarską rodzinę Bogdanowiczów zaprasza w swoje gościnne progi. Każdy znajdzie u nas coś dla ducha oraz podniebienia. Zainteresowanych historią, kulturą oraz tradycją zapraszamy do zwiedzenia między innymi meczetu, głównej atrakcji turystycznej Kruszynian, natomiast zgłodniałych do spróbowania autentycznych dań tatarskich, od wieków przygotowywanych przez pokolenia tatarskich gospodyń. Pierekaczewni

  Nizina Południowopodlaska zwierzęta"Dom na Plażowej"
woj.: Podlaskie
kraina.: - Nizina Południowopodlaska
miejscowość: Wasików
powiat: białostocki
gmina: Wasików
tagi: zwierzęta wyżywienie rzeka konie
Twój notes:

Ci najbardziej aktywni próbują jazdy konnej w pobliskiej stadninie. Ale jeżeli chcesz po prostu leniuchować, a piękne słoneczne dni spędzić nad czystą rzeką Supraślą w otoczeniu fantastycznej zieleni i jeżeli chcesz spotkać bociana lub słuchać wieczornych koncertów żab i świerszczy, to masz szansę zrozumieć dlaczego tutaj zamieszkaliśmy.

  agroturystyka zwierzęta"Zagroda Kuwasy"
woj.: Podlaskie
kraina.: - Nizina Południowopodlaska
miejscowość: Rajgród
powiat: grajewski
gmina: Rajgród
tagi: zwierzęta staw rzeka park konie
Twój notes:

Zagroda Kuwasy jako jeden z niewielu biebrzańskich pensjonatów zlokalizowana została nie w miasteczku, lecz na szczerej wsi, z dala od zabudowań. Mimo to dojazd do naszej posesji jest wygodny, nawet zimą. Z Zagrody do granicy Biebrzańskiego Parku Narodowego jest tylko 200 metrów, a do leśniczówki Grzędy, będącej bazą wypadową na słynne Czerwone Bagno - około 3 km.

  Wielkopolskie agroturystykaGospodarstwo Agroturystyczne "Bocheńscy"
woj.: Wielkopolskie
kraina.: - Pojezierze Wielkopolskie
miejscowość: Powidz
powiat: słupecki
gmina: Powidz
tagi: zwierzęta wędkowanie las jezioro dzieci
Twój notes:

Gospodarstwo zajmuje obszar 20 ha, 3 km od centrum Powidza. Położone jest wśród łąk, pól , lasów z daleka od dróg szybkiego ruchu co czyni je zakątkiem ciszy i spokoju. Jezioro Niedzięgiel zwane również Skorzęcińskim oddalone o 200 metrów od naszego gospodarstwa posiada pierwszą klasę czystości, a jego łagodny brzeg sprawia, iż jest ono bezpieczne dla dzieci. Czyste powietrze, dużo przestrzeni, bardzo bezpieczny teren.

pierwsza  << 1 2 [3] 4 5 6 7 >>   ostatnia