Agroturystyka Gospodarstwa agroturystyczne

 

NOWOŚCI

 
 Witamy serdecznie i pragniemy Państwa zaprosić do wyjątkowego miejsca w pięknym zakątku naszego kraju na pojezierzu drawskim.
CHATA TONIEGO - www.chatatoniego.pl

 

Od 2007 w Chacie Toniego witać będą Państwa nowi gospodarze. Pragniemy zachować dotychczasowy klimat tego wyjątkowego miejsca i jednocześnie wzbogacić ofertę przygotowaną dla naszych gości. Naszą nową propozycję nazwaliśmy w skrócie ARA – Aktywność, Relaks, Adrenalina. Będziemy na bieżąco aktualizować nasz serwis internetowy i informować Państwa o nowych propozycjach.
Aktywność: Piękna i ciekawa okolica stwarzająca możliwości do aktywnego poznawania tej części naszego kraju. Świetne szlaki rowerowe, trasy kajakowe, lasy pełne grzybów, czyste jeziora dla wędkarzy i urocze szlaki dla miłośników pieszych wycieczek.
Relaks: Na terenie naszej posesji każdy znajdzie intymny zakątek dla siebie, w którym będzie mógł poleniuchować, poczytać książkę czy wsłuchać się w śpiew ptaków.
Adrenalina: Jeśli zapragniecie odrobiny mocnych wrażeń czeka na Was ścianka wspinaczkowa a z pomocą gospodarzy możecie postawić pierwsze kroki w nurkowaniu, windsurfingu czy żeglowaniu.
Do dyspozycji gości w cenie noclegu:
Łodzie wiosłowe, kajaki jedno i dwuosobowe, ścianka wspinaczkowa, wigwam ogniskowy i grile wraz z opałem, tenis stołowy, piłki, tablica do kosza, kręgle, warzywniak ekologiczny, huśtawki i miejsca zabaw dla dzieci, wędzarnia na ryby, grzyby i warzywa.
Możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą:
Rowery, windsurfing, żaglówka Ikar, wyposażenie do wspinaczki,
Oferta specjalna:
Mała szkółka sportów wodnych – pierwsze kroki w nurkowaniu, żeglowaniu, winsurfingu.
Lekcje tańca o zachodzie słońca
Dla firm: możliwość organizacji imprez z noclegiem dla 18 osób w połączeniu z kursem pierwszej pomocy oraz atrakcjami zgodnymi z życzeniami i fantazją naszych gości. Przykłady: wesołe zawody sportowe, regaty na łodziach wiosłowych, kajakach, wspinaczka, aerobik, tyrolka, kolacje grilowe i inne.
Doskonałe miejsce do: leżenia, pływania, żeglowania, nurkowania, wędkowania, spacerowania, wiosłowania, zbierania grzybów, jazdy na rowerze, zwiedzania i poznawania historii, kontaktu z przyrodą i biesiad przy ognisku.

To po prostu wyjątkowe miejsce, zapraszamy.
 

Gospodarstwa agroturystyczne


mapa_woj

 

 Agroturystyka © Katalog e-agro.pl

info | gospodarstwo | dom | cennik | dojazd | okolica | kontakt | nowości