Agroturystyka Gospodarstwa agroturystyczne

 

INFO

Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Gruszą" jest unikalnie położone wśród czterech jezior i lasów w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazowego przy trasie Szczecinek - Czaplinek. Do przystanku PKS jest 300 metrów, zaś do PKP - 4 kilometry. Do najbliższego jeziora (Strzeszyn) i plaży z prywatnym pomostem jest 50 metrów. W pobliżu znajduje się szlak spływu kajakowego (100 km), z którego korzystał K. Wojtyła. Jeziora i lasy, które otaczają Międzylesie to raj dla grzybiarzy, wędkarzy i myśliwych. W Międzylesiu znajduje się tylko siedem posesji, co gwarantuje wyjątkową ciszę i spokój.
 


Oferujemy wypoczynek w nowo wybudowanym budynku parterowym w pokojach 4,3,2 osobowych. Pokoje posiadają telewizory, oddzielną kuchnię z wyposażeniem i łazienkę.

Na miejscu wypożyczalnia rowerów oraz sprzęt do pływania (łódka i kajak).
Na terenie posesji znajduje się boisko do piłki koszykowej; jest też miejsce na ognisko i grill oraz wiata. Dla amatorów jazdy konnej - możliwość jazdy w oddalonym o dwa kilometry Strzeszynie. Jest u nas miejsce do parkowania samochodów, a na specjalne życzenie - zamykany garaż. Goście mogą przyjeżdżać ze zwierzętami; cały teren gospodarstwa jest ogrodzony. Budynek jest parterowy - co daje możliwość korzystania przez osoby niepełnosprawne. W pobliżu (4 km) jest restauracja, gdzie można zjeść posiłki. Gospodarze znają język angielski i rosyjski. Gospodarstwo przyjmuje Gości przez cały rok - po sezonie ceny do negocjacji.

 

Gospodarstwa agroturystyczne


mapa_woj

Agroturystyka - ranking stron gospodarstw agroturystycznych
Counter

 

 Agroturystyka © Katalog e-agro.pl

info | Pod Gruszą | galeria | cennik | dojazd | okolica | kontakt