Agroturystyka Gospodarstwa agroturystyczne

 

 ________________INFO

 

 

Gospodarstwo agroturystyczne jest położone w malowniczej niewielkiej miejscowości Koprzywno 8, wokół lasów i licznych jezior na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego. Można do nas dojechać drogą ze Szczecinka - Barwic, jadąc dalej w kierunku Przybkowo - Parchlino. Na życzenie możemy odebrać Gości własnym samochodem z Połczyna Zdroju. Gospodarstwo otaczają lasy bogate w grzyby i dziką zwierzynę oraz liczne jeziora - raj dla wędkarzy. Do najbliższego jeziora jest zaledwie 2 km, zaś jadąc trasą Czaplinek - Połczyn Zdrój przejeżdżamy przez krainę pięciu jezior. Dla aktywnie odpoczywających Gości proponujemy tzw. żółty szlak rowerowy, który łączy się ze szlakiem Szczecinek - Drawsko; najdłuższy na Pojezierzu Drawskim ("Green Way").

Gości przyjmujemy w domu murowanym, w dwóch pokojach 4 i 2 osobowych. Pokoje wyposażone w tapczany i kanapy, radia i telewizory. Jest dostęp do komputera. Łazienka wspólna z natryskiem, z ciepłą wodą. Można korzystać z pralki. Gospodyni prowadzi pełne wyżywienie w oparciu o własne produkty. Specjalnością jest wypiek chleba z różnych mąk (żytniej, razowej), pierożki, rosół z drobiu, własne wyroby wędliniarskie, mleko, masło, twarogi.

Za prowadzone gospodarstwo agroturystyczne, gospodyni otrzymała w 2000 roku wyróżnienie w branży turystycznej w kategorii "gospodarstwo agroturystyczne". W czasie grzybobrania organizowane jest wyjście do lasu, pokaz wypieku chleba oraz imprezy okolicznościowe. Teren posesji jest ogrodzony, mamy miejsce na ognisko i grill; można bezpieczne parkować samochody na podwórku. Do gospodarstwa można przyjechać z namiotami lub przyczepami campingowymi oraz ze zwierzętami. Przy domu jest mini plac zabaw dla dzieci, piaskownica, huśtawka. Dysponowanie rowerami - nieodpłatnie - na wyjazdy turystyczne po szlakach rowerowych. W odległości 12 km (Komorze) jest stadnina koni, gdzie można korzystać z przejażdżek konnych.

Gości możemy przyjmować przez cały rok a opłata od jednej osoby z pełnym wyżywieniem wynosi 50zł (dzieci do 10 lat korzystają z 50% zniżki). Jeżeli chcesz być dobrze i zdrowo odżywiony, dobrze odpocząć wśród przyrody, to serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa typowo agroturystycznego.

 

Gospodarstwa agroturystyczne


mapa_woj

Agroturystyka - ranking stron gospodarstw agroturystycznych
Counter

 

 Agroturystyka © Katalog e-agro.pl

info | gospodarstwo | dom | cennik | dojazd | kontakt