Agroturystyka Gospodarstwa agroturystyczne

 

INFO

Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest usytuowane w wiosce Poźrzadło Wielkie przy trasie Kalisz Pomorski, jadąc w kierunku Drawska Pomorskiego i dalej nad morze. Teren usytuowania gospodarstwa należy do najpiękniejszych zakątków Polski. Duża ilość jezior, zielone lasy oraz brak uciążliwego przemysłu, nadają wyjątkowy ekologiczny charakter tym terenom oraz istnieją tu doskonałe warunki do uprawiania wioślarstwa, żeglarstwa, turystyki krajoznawczej oraz agroturystyki. Rzeka Drawa, jako najbardziej znana trasa spływów im. Karola Wojtyły należy do najpiękniejszych, najbardziej urozmaiconych spływów w Polsce.
O wyjątkowych walorach krajobrazowych świadczy fakt położenia naszego gospodarstwa na przepięknej krainie Pojezierza Drawskiego w sąsiedztwie Drawieńskiego Parku Narodowego i Drawskiego Parku Krajobrazowego..
 
Agro-Camping.

W odległości 8 km od Poźrzadła, jadąc trasą nr 10, Kalisz Pomorski – Szczecin, w miejscowości Prostynia należy skręcić w prawo. Jadąc leśną drogą dojedziemy do pola campingowego, które jest usytuowane w otulinie drzew mieszanych z przewagą sosny. Na polu campingowym ustawiono cztery domki, w tym jeden podwójny. Z myślą o funkcjonalności domków w każdym z nich jest pokój dzienny, sypialnia na strychu oraz kuchnia, łazienka z ciepłą wodą, wc. Woda – wyjątkowo czysta, doprowadzona ze studni głębinowej; jest również energia elektryczna. Na terenie pola przygotowano 50 stanowisk namiotowych. Atrakcją tego miejsca (głównie dla wędkarzy) jest możliwość wędkowania w dobrze zarybionym stawie, a złowione ryby, za odpłatnością, można wykorzystać do sporządzania posiłków. W odległości 9 km od posesji przepływa rzeka Drawa, po której odbywają się spływy kajakowe. Na terenie pola campingowego wybudowano wigwamy w stylu indiańskim z pomieszczeniem integracyjnym dla 60 osób. Pośrodku duży grill, ławki i stoły. Obok kuchnia i sanitariaty.

Wyróżnienia:
 
  • Nasze pole campingowe otrzymało I miejsce za prowadzoną działalność w konkursie na najlepszego usługodawcę w branży turystycznej w kategorii camping na Pojezierzu Drawskim
  • W konkursie agro-eko turystyczne „Zielone Lato 2000” przyznano nam pierwsze miejsce w województwie zachodniopomorskim.
„Wypoczynek iście boski jest u Państwa Kołosowskich
Chcesz mieć w bród pysznego jadła, to przyjeżdżaj do Poźrzadła
Możesz pluskać się w jeziorze, płoszyć sarny w pięknym borze,
Na Prostyni łowić ryby, w lesie zbierać super grzyby”

Cytat p. Ewy Degler z Wrocławia

Wszystkich turystów, którzy tęsknią za bardziej lub mniej aktywnym wypoczynkiem wśród czystych jezior i lasów zachęcamy do odwiedzenia nas przez cały rok.

WYWIAD >>>

 

Gospodarstwa agroturystyczne


mapa_woj

Agroturystyka - ranking stron gospodarstw agroturystycznych
Counter

 

 Agroturystyka © Katalog e-agro.pl

info | gospodarstwo | dom | cennik | dojazd | okolica | kontakt