Agroturystyka Gospodarstwa agroturystyczne

__________Info

 

 

Witamy Państwa w spokojnej wsi letniskowej Kopań położonej w północno-wschodniej części województwa zachodniopomorskiego nad jeziorem Kopań i oddalonej około 1300m. od morza. Szczególny mikroklimat i malownicze położenie, stwarzają dogodne warunki dla plażowiczów, wędkarzy jak i czynnie wypoczywających turystów rowerowych, pieszych oraz chętnych do jazdy konnej, korzystających z wyszkolonych koni w naszym gospodarstwie.

Ważnym elementem naszego krajobrazu jest widok na jezioro, pas lasu i morza oraz elektrownie wiatrowe. Zachęcamy wczasowiczów do zwiedzania pobliskich wiosek gdzie można spotkać wiele historycznych budowli i pomników przyrody. Dla aktywnie wypoczywających wczasowiczów proponujemy spływ kajakowy rzeką Wieprzą i Grabową , wędkowanie z kutra na morzu, czy też wycieczki statkiem po jeziorze Bukowo. Bliskie położenie wsi w pobliżu Darłówka (3 km) i Darłowa (5 km) pozwoli Państwu na korzystanie z kąpieli morskich i wyjątkowo czystej plaży.

 

Wyżywienia nie prowadzimy, posiłki można przygotowywać w dobrze przygotowanych aneksach korzystając z możliwości zakupu świeżych ryb od rybaków, oraz w Darłowie i Darłówku gdzie baza gastronomiczna jest szczególnie przygotowana dla turystów.

 

Gospodarstwa agroturystyczne


mapa_woj

Agroturystyka - ranking stron gospodarstw agroturystycznych
Darmowy licznik odwiedzin

 Agroturystyka © Katalog e-agro.pl

info | gospodarstwo | dom | cennik | dojazd | kontakt