Agroturystyka Gospodarstwa agroturystyczne

__________Info

Łubowo to duża wioska położona w Drawskiego Parku Krajobrazowego nad jeziorem Lubicko Wielkie, przy trasie Szczecinek-Czaplinek. Bogactwem tej ziemi są piękne krajobrazy, lasy bogate w różnorodną florę i faunę, czyste wody w jeziorach, a w nich dużo ryb, cisza i spokój. Na terenie licznych jezior Lubicko Wielkie, Komorze, Pik, Brody, Struszyn można uprawiać sporty wodne jak kajakarstwo i żeglarstwo. Posesja naszego gospodarstwa łączy się z jeziorem na którym mamy pomost i sprzęt do pływania. Dużą część powierzchni jeziora zajmuje 30 ha wyspa z dębowo- bukowym kompleksem leśnym.

Z naszego pola biwakowego wyrusza spływ kajakowy malowniczym szlakiem jezior i rzeki Piławy organizowany przez firmę z Sopotu ( syn bierze udział przy obsłudze spływu). W odległym o 11 km Czaplinku i Starym Drawsku jest wypożyczalnia jachtów i innego sprzęty do pływania. W naszej wiosce jest kilka sklepów spożywczo-przemysłowych gdzie można dokonać zakupów. Ponadto w oddalonym Bornym Sulinowie istnieje duża sieć z całą infrastrukturą handlową. W Komorze i Struszynie funkcjonują ośrodki jazdy konnej, gdzie pod okiem instruktorów można korzystać z przejażdżek konnych.

Jeżeli chcemy odpoczywać w ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku oraz wielkich kurortów wczasowych to serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa.

 

Gospodarstwa agroturystyczne


mapa_woj

Agroturystyka - ranking stron gospodarstw agroturystycznych
Counter

 

 Agroturystyka © Katalog e-agro.pl

info | gospodarstwo | dom | cennik | dojazd | kontakt